سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تدوین آیین نامه‌ اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق آزاد

تدوین آیین نامه‌ اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق آزاد

تدوین آیین نامه‌ اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق آزاد

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : باشگاه خبرنگاران جوون – محمد محسن صدر سخنگوی دانشگاه پیام نور در همین ارتباط و رابطه اعلام کرد :  در خصوص اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین مناظق آزاد گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید در ماه تبریک و مبارک رمضان بحث آمایش را مطرح کردند و همچنین آن موضوع را خواستار شدند.

او همچنین ادامه داد: منطقه‌ای شدن دانشگاه پیام‌نور براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دوسال قبل متن صریح اساسنامه دانشگاه و همچنین اجازه هیات امناء دانشگاه پیام نور می باشد.

سخنگوی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: بحث منطقه‌ای شدن دانشگاه براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد و همچنین دبیرخانه های آن هم جهت تمرکز زدایی از نهاد مرکزی تشکیل شده تا اختیارات آن نهاد به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق واگذار می شود و همچنین آن کار در حال پیاده سازی می باشد.

صدر گفت: طرح آمایش آموزش عالی شامل سه قسمت و بخش متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که شامل ساختار و همچنین منسجم کردن زیر نظام‌ها، آمایش مراکز شعبات دانشگاه ها و همچنین آمایش رشته ها می می شود.

او همچنین اضافه کرد: در حال حاضر در حال تدوین آیین نامه‌های آن هم هستیم دبیرخانه های آن هم در منطقه ها و مناطق تشکیل شده تا بتوانیم وظایف و همچنین اختیارت را منتقل کنیم، آیین نامه بعد از تدوین و همچنین تصویب در هیات امنای دانشگاه، به صورت کامل اجرا می می شود.

تدوین آیین نامه‌ اختیارات سازمان مرکزی پیام نور به مراکز و مناطق آزاد


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : تدوین آیین نامه‌ اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک