خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تدوین طرح جامع ۲۰ ساله دانشگاه حائری میبد/اجرای طرح مسکن دانشجویی

تدوین طرح جامع ۲۰ ساله دانشگاه حائری میبد/اجرای طرح مسکن دانشجویی

تدوین طرح جامع ۲۰ ساله دانشگاه حائری میبد/اجرای طرح مسکن دانشجویی

یزدـ ریاست دانشگاه آیت‌الله حائری میبد از تدوین و همچنین اجرای طرح جامع ۲۰ ساله آن دانشگاه خبر داد و همچنین گفت: آن طرح در مقاطع پنج ساله اجرایی خواهد شد. 1733472 تدوین طرح جامع ۲۰ ساله دانشگاه حائری میبد/اجرای طرح مسکن دانشجویی

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، عباس کلانتری، ظهر امروز در جمع خبرنگاران یزد و همچنین میبد اظهار داشت: افزایش رشته های تحصیلی، افزایش آمار دانشجویان، توسعه فضای فیزیکی دانشگاه و همچنین بسیاری موارد دیگر در قالب طرح جامع برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده که البته اکنون از آن طرح جلوتر هستیم.

او همچنین گفتن کرد: دانشگاه آیت‌الله حائری میبد با ظرفیت‌های موجود، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مدون و همچنین با حضور و همچنین راهنمایی اشخاص و همچنین فرهیختگانی نظیر آیت‌الله اعرافی، به روش قطع مسیر موفقی را طی می کند و همچنین جای خود را در میان دانشگاه‌های برتر کشور باز می‌کند.

کلانتری با اشاره به آنکه در حال حاضر ۹ رشته در مقطع کارشناسی، هشت رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین سه رشته در مقطع دکترا در آن دانشگاه در حال فعالیت خواهند بود، عنوان کرد: بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب جامع دانشگاه، سالانه بایستی و حتما سه رشته در مقطع کارشناسی، یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین یک رشته نیز در مقطع دکترا پیاده سازی و راه اندازی می شود که آن اقدام اول مهرماه سال شمسی جاری انجام خواهد شد.

دانشگاه آیت الله حائری میبد قطب رشته هایی نظیر حقوق می باشد

او همچنین گفتن کرد: دانشگاه آیت الله حائری میبد در واقع مرکز و همچنین قطب رشته هایی نظیر حقوق می باشد و همچنین دانشجویان آن هم در بسیاری از رشته ها خوش درخشیده اند.

1733470 تدوین طرح جامع ۲۰ ساله دانشگاه حائری میبد/اجرای طرح مسکن دانشجویی

ریاست دانشگاه آیت الله حائری میبد با گفتن آنکه در حال حاضر هزار و همچنین ۲۷۰ دانشجو در آن دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند بود و همچنین آمار آنها در مهرماه به هزار و همچنین ۸۰۰ فرد یا شخص افزایش خواهد یافت، افزود: ۵۷ قسمت و بخش از آمار دانشجویان آن دانشگاه را خواهران و همچنین ۴۲ قسمت و بخش را برادران تشکیل می دهند ضمن آنکه ۴۷ قسمت و بخش دانشجویان آن دانشگاه بومی و همچنین ۵۳ قسمت و بخش نیز غیربومی خواهند بود.

کلانتری با گفتن آنکه هم اکنون ظرفیت خوابگاه های آن دانشگاه ۸۰۰ فرد یا شخص می باشد، افزود: طرح مسکن دانشجویی نیز در دو سمت دانشگاه در حال اجراست و همچنین وبسایت و مرکز خبرهای جدید مسکن خواهران در شرق و همچنین برادران در غرب دانشگاه جانمایی شده و همچنین نخستین پروژه آن مسکن شامل ۳۰ واحد در ساختمانهای کوچک چهار واحدی به متراژ هر واحد ۱۰۰ مترمربع در حال ساخت می باشد.

سرانه مسکن دانشجویی مطابق با سرانه تعریف شده توسط صندوق رفاه دانشجویان می باشد

او همچنین با گفتن آنکه بخشی از آن پروژه تا پایان تابستان به بهره برداری خواهد رسید، عنوان کرد: هر واحد جهت ۱۰ دانشجو در نظر گرفته شده که متراژ در نظر گرفته شده جهت آن تعداد، مطابق با سرانه مشخص کردن شده توسط صندوق رفاه دانشجویان می باشد.

کلانتری ادامه داد: مسکن دانشجویی ۳۰ امتیاز و همچنین مزیت نسبت به خوابگاه ها دارد و همچنین در مجموع دانشجویان به جای بهره بری و استفاده از امکانات عمومی خوابگاه ها از امکانات خصوصی تر در واحدهای خود بهره بری و استفاده می کنند.

1733471 تدوین طرح جامع ۲۰ ساله دانشگاه حائری میبد/اجرای طرح مسکن دانشجویی

ریاست دانشگاه آیت الله حائری میبد در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود با اشاره به پیشینیه شکل گیری آن دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه آیت الله حائری میبد از سال شمسی ۷۳ تا ۸۷ یکی از دانشکده های اقماری زیر نظر دانشگاه یزد بود ولی باید توجه داشت از سال شمسی ۹۲ به یک واحد مستقل با مدیریت مجزا تغییر پیدا کردن شد.

بخشی از دارایی ها و همچنین یک روزنامه یا نشریه دانشگاه میبد هنوز به آن دانشگاه بازگردانده نشده می باشد

او همچنین افزود: اکنون بخشی از دارایی ها آن دانشگاه هنوز در اختیار دانشگاه یزد می باشد و همچنین آن دارایی ها بایستی و حتما به دانشگاه میبد منتقل می شود.

کلانتری خاطرنشان کرد: به جز دارایی ها، مجوز یک روزنامه یا نشریه علمی و همچنین پژوهشی که جهت گرفتن آن هم مدت‌ها زمان و همچنین نیرو صرف شده نیز در اختیار دانشگاه میبد بود که اکنون آن روزنامه یا نشریه توسط دانشگاه یزد مصادره شده در حالی که انتقال آن هم از میبد به یزد هم از نظر حقوقی و همچنین هم از نظر سیاسی امکان پذیر نیست.

او همچنین تاکید کرد: ما تلاش می کنیم تا آن مشکل را با تعامل حل کنیم و همچنین معتقدیم قشر دانشگاهی می توانند با تعامل مسیر مناسبی را طی کنند و همچنین اولویت ما ابتدا تعامل می باشد.

کلانتری عنوان کرد: در صورتی که تعامل امکانپذیر نباشد، از مراجع وزارت علوم و همچنین وزارت ارشاد جهت بازگرداندن آن روزنامه یا نشریه اقدام خواهیم کرد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%AF%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AD%D8%A7%D8%A6%D8%B1%DB%8C-10296
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : تدوین طرح جامع ۲۰ ساله دانشگاه حائری میبد/اجرای طرح مسکن دانشجویی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک