سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تسریع در فرآیند تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

تسریع در فرآیند تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

تسریع در فرآیند تغییر پیدا کردن اوضاع افراد هیات علمی دانشگاه آزاد

سرپرست مرکز مسائل هیات علمی دانشگاه آزاد خبرداد؛

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر علیرضا وحیدی سرپرست مرکز مسائل هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص وظایف آن مرکز گفت: وظیفه اصلی آن مرکز جذب، بورس و همچنین استخدام افراد هیات علمی می باشد. همچنین ارتقاء، تغییر اوضاع و همچنین سیاست گذاری بر تدوین آیین نامه های مربوطه از دیگر وظایف آن مرکز می باشد.

سرپرست مرکز مسائل هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، ادامه داد: ارتقای افراد هیات علمی از مربی به استادیاری، استادیاری به دانشیاری و همچنین از دانشیاری به استادی تا کنون به خوبی انجام شده می باشد، که موجب رضایتمندی واحدهای دانشگاهی و همچنین استادان شده و همچنین روند جاری به روز می باشد.

وحیدی با گفتن آنکه با توجه به سیاست های دکتر میرزاده تا پایان سال شمسی ۹۶ بایستی و حتما ۲۰ هزار عضو هیات علمی در دانشگاه جذب شوند، گفت: طول مدت روند جذب قبلا حدود ۱۸ ماه طول می کشید که با توجه به سیاست های رییس دانشگاه آزاد اسلامی توسط معاونت آموزشی دانشگاه فرآیند جدیدی پیشنهاد و همچنین مورد تصویب هیات رییسه قرار گرفت، که در آن فرآیند تمام مراحل اصلاح و همچنین زمان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت جذب هیات علمی به ۱۴۵ روز تقلیل پیدا کرد.

او همچنین افزود: هرساله دو فراخوان در اردیبهشت و همچنین بهمن ماه خواهیم داشت که فراخوان اردیبهشت ماه انجام شده و همچنین امیدواریم تا بهمن ماه پرونده های موجود بررسی کردن شوند و همچنین بتوانیم در فراخوان بهمن ماه از فرآیند جذب جدید بهره بری و استفاده کنیم.

به به گفته روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سرپرست مرکز مسائل هیات علمی دانشگاه آزاداسلامی به اهداف خود اشاره کرد و همچنین افزود: مهمترین هدف ما اصلاح فرآیندهای جذب ، تغییر پیدا کردن اوضاع افراد هیات علمی و همچنین اصلاح بخشنامه های ماموریت و همچنین انتقال هیات علمی می باشد، که در همین راستا پیشنهادهای ابتدایی و اولیه به کمیسیون های تخصصی ارائه شده می باشد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AA%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : تسریع در فرآیند تغییر پیدا کردن اوضاع افراد هیات علمی دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک