خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تشکر دارنده مدال یونیورسیاد جهانی از حمایت های دانشگاه پیام نور

تشکر دارنده مدال یونیورسیاد جهانی از حمایت های دانشگاه پیام نور

تشکر دارنده مدال یونیورسیاد جهانی از حمایت های دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : طی مراسمی از مریم خداوند تبارک و تعالی بنده دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز کرج و همچنین قهرمان مسابقات یونیورسیاد جهانی کره جنوبی در رشته تکواندو تقدیر شد.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : اکرم خدابنده ضمن اشاره به اهمیت فعالیت اسپورت و ورزشی در دانشگاه ها گفته استدانشگاه پیام نور با توجه به شیوه آموزشی ویژه ای که دارد باره را جهت فعالیت های اسپورت و ورزشی فراهم می نماید و همچنین دانشجویان در کنار ادامه تحصیل در آن دانشگاه با فراغ بال می توانند به فعالیت ورزش قهرمانی بپردازند.

آن دانشجوی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه پیام نور مرکز کرج گفته استاز حمایت های همه جانبه ریاست محترم دانشگاه تشکر می کنم و همچنین امیدوارم که شاهد حضور اکثرا و بیشتر دانشجویان آن دانشگاه با توجه به ظرفیت موجود در عرصه های قهرمانی باشیم.

اکرم خدابنده لو دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز کرج در رشته تکواندو در فینال وزن به اضافه ۷۳ کیلوگرم رقابت های اسپورت و ورزشی دانشجویان جهان به مصاف تکواندو کاری از کره جنوبی رفت و همچنین ششمین طلای کاروان ایران را تصاحب کرد.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B3%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%85.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تشکر دارنده مدال یونیورسیاد جهانی از حمایت های دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک