خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تصویب بودجه۱۵۳ میلیارد تومانی دانشگاه آزاد لرستان

تصویب بودجه۱۵۳ میلیارد تومانی دانشگاه آزاد لرستان

تصویب بودجه۱۵۳ میلیارد تومانی دانشگاه آزاد لرستان

ریاست دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان از تصویب برنامه جذاب و جالب و خوب پنج‌ساله دانشگاه خبر داد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بهروز دوستی در جمع خبرنگاران، گفت: در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان که به ریاست میرزاده، ریاست دانشگاه آزاد و همچنین دیگر اعضا در نهاد مرکزی برگزار شد برنامه جذاب و جالب و خوب پنج‌ساله آن واحد دانشگاهی مورد تصویب قرار گرفت.

او همچنین اظهار کرد: بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب پنج‌ساله دانشگاه آزاد لرستان همچنین و علاوه بر توسعه رشته‌های علوم علم پزشکی جدید بایستی و حتما با توسعه تحصیلات تکمیلی تعداد فعلی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری آن دانشگاه از ۳۴ هزار فرد یا شخص فعلی تا پایان برنامه جذاب و جالب و خوب به ۳۷ هزار افزایش یابد.

ریاست دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان تصریح کرد: طبق برنامه جذاب و جالب و خوب تصویب شده و مصوب قانون شده تعداد نسبت دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن دانشگاه بایستی و حتما از ۲۸ قسمت و بخش به ۴۸ قسمت و بخش افزایش یابد.

دوستی اضافه کرد: همچنین یکی دیگر از اولویت‌های برنامه جذاب و جالب و خوب پنج‌ساله دانشگاه آزاد لرستان آن می باشد که نسبت دانشجو به هیات علمی از ۷۲ به ۳۱ تغییر یابد.

او همچنین افزایش تولید مقالات ISI، از ۱۲۶ مقاله در حال حاضر به ۱۵۵۶ مقاله تا سال شمسی ۹۹، راه‌اندازی دو مجله ISI، ساخته یا ایجاد چهار مرکز تحقیقاتی در حوزه علوم انسانی، علوم علم پزشکی جدید، علوم پایه و همچنین دیگر حوزه‌ها و همچنین ساخته یا ایجاد ۲۲ شرکت فناور و همچنین دانش بنیان را از دیگر اولویت‌های برنامه جذاب و جالب و خوب پنج‌ساله دانشگاه آزاد لرستان اعلام کرد.

ریاست دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان گفتن کرد: همچنین براساس برنامه جذاب و جالب و خوب تصویب شده و مصوب قانون شده بایستی و حتما تعداد طرح‌های فرهنگی ماندگار آن دانشگاه از ۱۲ طرح به ۳۳ طرح، تعداد مساجد از شش باب به هفت باب و همچنین سرانه فضای آموزشی از ۷ متر به ۹ متر افزایش یابد.

دوستی افزود: همچنین بودجه پژوهشی دانشگاه آزاد لرستان در پنج سال شمسی بعدی بایستی و حتما با رشد ۲۰ درصدی همراه باشد.

او همچنین با اشاره به تصویب بودجه سال شمسی ۹۵ دانشگاه آزاد لرستان در جلسه هیات امنای آن دانشگاه، گفت: بودجه سال شمسی ۹۵ دانشگاه آزاد لرستان از دیدگاه منابع و همچنین مصارف ۱۵۳ میلیارد تومان و همچنین از دیدگاه دخل و درآمد و همچنین هزینه ۱۳۰ میلیارد تومان مشخص کردن و همچنین مورد تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام

https://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%A8-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-13267
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : تصویب بودجه۱۵۳ میلیارد تومانی دانشگاه آزاد لرستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک