خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تصویب مقطع ارشد زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد شهرکرد

تصویب مقطع ارشد زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد شهرکرد

تصویب مقطع ارشد زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد شهرکرد

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد از ساخته یا ایجاد مقطع کارشناسی ارشد زبان انگلیسی با هفت عضو هیأت علمی در آن دانشگاه خبر داد.

دکتر عبدالله قاسمی پیربلوطی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و همچنین بختیاری، اظهارکرد: با ساخته یا ایجاد آن رشته، تعداد کل رشته‌های فعال در دانشگاه آزاد واحد شهرکرد در دوره کارشناسی ارشد به ۲۸ رشته افزایش یافت.

او همچنین یکی از شاخصه‌های توسعه و همچنین پیشرفت هر واحد دانشگاهی را ارتقای رشته‎های کارشناسی ارشد و همچنین دکتری تخصصی دانست و همچنین افزود: سیاست کلی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در راستای عمل به تأکیدات دکتر میرزاده، ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در باره توسعه و همچنین گسترش رشته‌های تحصیلات تکمیلی می باشد.

قاسمی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد تلاش می‎کند با زیر ساخت‎های آموزشی و همچنین پتانسیل‌های موجود گام‌های موثری را در باره پیشرفت علمی جوانان آن مرز و همچنین بوم بردارد.

او همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: واحد شهرکرد با توجه به ظرفیت‎های بالای علمی و همچنین پژوهشی و همچنین برخورداری از امکانات تخصصی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری توانایی جذب دانشجو در رشته‎های غیره ای را نیز در مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکترا دارد که امیدوارم در بعدی‎ای نزدیک شاهد تصویب و همچنین ابلاغ رشته‌های دیگر تحصیلات تکمیلی در واحد باشیم.

ریاست واحد شهرکرد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با داشتن هشت دانشکده فنی و همچنین مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی، علوم پایه، دامپزشکی، پرستاری و همچنین مامایی و همچنین بهداشت، هنر و همچنین معماری و همچنین معارف یکی از پهناور و بزرگ‌ترین قطب‌های علمی در منطقه می باشد که باداشتن امکانات و همچنین فضاهای آموزشی مناسب، آزمایشگاه‌ها و همچنین کارگاه‌های مجهز و همچنین سالن‌های اسپورت و ورزشی مجزا شرایط را جهت ادامه تحصیل اشخاص جویای علم فراهم کرده می باشد.

به گفته او همچنین، داوطلبان می‎توانند در زمان‎های اعلام شده از سوی نهاد سنجش به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org رفت و آمد و مراجعه و همچنین نسبت به ثبت نام یا درخواست انتقالی به واحد شهرکرد اقدام کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%A8-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10665
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : تصویب مقطع ارشد زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد شهرکرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک