سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تصویب ۲۷ رشته پزشکی دانشگاه آزاد در شورای گسترش وزارت بهداشت

تصویب ۲۷ رشته پزشکی دانشگاه آزاد در شورای گسترش وزارت بهداشت

تصویب ۲۷ رشته علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد در شورای گسترش وزارت بهداشت

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر سید محمود طباطبایی با اشاره به اوضاع آموزش علم پزشکی جدید در کشور، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در طول ۳۰ سال شمسی قبل زحمات بسیاری را جهت آموزش علم پزشکی جدید کشیده می باشد. ولی باید توجه داشت نقایص و همچنین کمبودهایی هم وجود داشته که آن نقایص شناسایی و همچنین جهت ریاست عالی دانشگاه ارسال شده می باشد.

او همچنین افزود: از نظر قوه انسانی، دانشجویان با استعداد و همچنین بسترهای فراهم شده، امکان رقابت با دانشکده‌های معتبر علوم علم پزشکی جدید داخل و همچنین خارج از کشور وجود دارد ولی باید توجه داشت در صورتی که بخواهیم با آن دانشگاه‌ها برابری کنیم مستلزم و نیاز به تامین امکانات مناسب داریم.

طباطبایی تاکید کرد: دانشجویان ما دانشجویانی علاقه‌مند خواهند بود که با نمره‌های بالا وارد دانشگاه می شوند بنابراین ضرورت دارد که ما بستر مناسبی را جهت آموزش آن هم ها فراهم کنیم.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد علم پزشکی جدید تهران در مورد اوضاع تحصیلات تکمیلی در حوزه علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: حدود ۴۴ رشته تحصیلات تکمیلی در تیم های متنوع و گوناگون و مختلف آموزشی خود تصویب و همچنین به شورای گسترش معاونت علم پزشکی جدید ارسال کردیم و همچنین تا کنون ۲۷ رشته آن هم تصویب شده می باشد.

طباطبایی ادامه داد: خوشبختانه روابط دانشگاه با وزارت بهداشت خیلی زیاد حسنه می باشد و همچنین شورای گسترش وزارت بهداشت در حال بررسی کردن سایر درخواست‌های ما می باشد و همچنین امیدوارم در بعدی نزدیک شاهد تاسیس رشته های خوبی در تحصیلات تکمیلی باشیم.

دکتر طباطبایی با برشمردن چالش های پیش روی دانشکده علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: مهم ترین چالش های ما هرم افراد هیئت علمی، نسبت دانشجو به استاد ترمیم حقوق و همچنین مزایا و همچنین حق التدریس هیئت علمی و همچنین توسعه فضاهای آموزشی خواهند بود.

به به گفته مرکز حوزه ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، او همچنین هم چنین گفت: خوشبختانه در باره جذب هیات علمی و همچنین نسبت استاد به دانشجو با مصوبات هیئت امنا و همچنین دستور ریاست دانشگاه قدم های بزرگی برداشته و همچنین در مسیر رفع معظلات و مسائل و مشکلات هستیم. با تاسیس بیمارستان فرهیختگان بیشترین معضلات فضای آموزشی ما در تیم های علم پزشکی جدید رفع می شوند. بیمارستان های موجود ما یعنی بیمارستان های بوعلی، امیرالمومنین و همچنین جواهری در حال بازسازی خواهند بود و همچنین بودجه خیلی زیاد مناسبی به آن هم تخصیص داده شده و همچنین من تصور می کنم در یکی دوسال بعدی شاهد شکوفایی چشمگیری در آموزش علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد خواهیم بود.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%A8-27-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تصویب ۲۷ رشته علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد در شورای گسترش وزارت بهداشت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک