خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تعطیلات زیاد آفت‌ سیستم آموزشی است

تعطیلات زیاد آفت‌ سیستم آموزشی است

تعطیلات زیاد آفت‌ سیستم آموزشی می باشد

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با افزایش تعداد واحدهای ارائه شده در ترم تابستان، عملا واحدهای دانشگاهی را در سه ترم به دانشجویان ارائه می‌کند.

به به گفته تیم گرفتن خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در آن خصوص اظهارکرد: علی رغم ادعای بعضی اشخاص که می‌گویند دانشگاه آزاد جهت سوددهی، واحدهای تابستان را افزایش داده، آن برنامه جذاب و جالب و خوب تنها به نفع دانشجویان گرفته شده و همچنین منفعت اقتصادی و مالی جهت دانشگاه نداشته می باشد.

قنبری با اشاره به کاهش مدت زمان تحصیل دانشجویان با اجرای آن طرح، اظهار کرد: دانشجویانی که متقاضی گذراندن ترم تابستان خواهند بود بایستی و حتما طبق سقف مشخص کردن شده واحد اخذ کنند که جهت دانشجویان کارشناسی تا ۱۰ واحد، کاشناسی ارشد شش واحد و همچنین دکتری چهار واحد تعریف شده که آن همین مقدار و اندازه و میزان هم می‌تواند در زمان دانشجویان صرفه جویی کند.

او همچنین در مورد فعالیت مستمر دانشگاه در طول سال شمسی و همچنین تاثیرات آن هم افزود: یکی از آفت‌های سیستم آموزشی در دانشگاه تعطیلات زیاد می باشد. بجز تعطیلاتی که در طول سال شمسی وجود دارد فصل تابستان هم فاصله بین دو ترم بود که موجب دوری دانشجو از فضای دانشگاه و همچنین فراموشی بسیاری از مسائل بود، ولی باید توجه داشت با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جدید پیوستگی ساخته یا ایجاد شده که دانشجویان را دچار کپ اطلاعاتی نمی‌کند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: آن پیوستگی به صورت مشخص و همچنین بارز اثر ویژه ای بر کیفیت آموزشی نمی‌گذارد، یعنی نمی‌قدرت گفت باعث افزایش یا کاهش کیفیت می‌می شود. تنها از حیث صرفه جویی زمان و همچنین جلوگیری از ساخته یا ایجاد گپ اطلاعاتی خیلی زیاد تاثیرگذار بوده و همچنین به نفع دانشجویان می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-10629
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : تعطیلات زیاد آفت‌ سیستم آموزشی می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک