خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تغییر در نمرات نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور / بیش از ۲۰۰ اصلاحیه

تغییر در نمرات نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور / بیش از ۲۰۰ اصلاحیه

تغییر در نمرات نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور / بیش از ۲۰۰ اصلاحیه

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مرکز آزمون نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور به تا حال جهت کلید سوالات بیش از ۲۰۰ عنوان درس از امتحانات نیمسال اول سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ جهت رشته های متنوع و گوناگون و مختلف در کلیه مقاطع اصلاحیه نشر یافته شده کرده می باشد.

به کلیه دانشجویان کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد که در نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور ثبت نام و همچنین انتخاب واحد کرده اند و همچنین آزمون پایان ترم داده اند توصیه می می شود مجددا با وارد شدن به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir ، از قسمت اطلاعات جامع دانشجویی خود نسبت به دیدن و همچنین بررسی کردن نمرات نیمسال اول ۹۴-۹۳ خود اقدام کنند.

احتمالا با آن اصلاحیه نمرات ردی نیمسال اول ۹۴-۹۳ بعضی از دانشجویان به نمره قبولی تغییر پیدا کردن شده می باشد و همچنین دیگر آن دسته از دانشجویان در صورت قبولی نیازی به انتخاب واحد مجدد آن دروس را ندارند چرا که در صورتی که دانشجویی دوباره در امتحان درسی شرکت کند که قبلا نمره قبولی کسب کرده باشد و همچنین مجدد انتخاب واحد و همچنین نمره قبولی کسب کند نمره دوم در نظر گرفته نخواهد شد و همچنین شهریه نیز استرداد نخواهد شد.

به گفته پاسخ به اعتراضات دانشجویان در نیمسال اول ۹۳-۹۲ که وارد بوده و همچنین برروی کلید سوالات اصلاحیه اعمال شده می باشد را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

لیست مورد نظر در ۲۶ بهمن ماه بروز رسانی شده

دانلود لیست اصلاحیه کلید امتحانات نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

آن به گفته آن هم اعتراضاتی هست که دانشجویان عزیز در وبسایت و مرکز خبرهای جدید سرویس ها و خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور جهت سوالات دروس که خارج از منبع بوده و همچنین یا به اشتباه طراحی شده و همچنین … ثبت کرده اند و همچنین نهاد مرکزی بعد از بررسی کردن آنها پاسخ به اعتراضات مربوطه را نشر یافته شده کرده می باشد که آن موضوع جای بسی خوشحالی دارد!


در همین ارتباط و رابطه بخوانید:

راهنمای نحوه دیدن نمرات میان ترم و همچنین پایان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان

 

http://pnuna.com/1393/11/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%84-94-93-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تغییر در نمرات نیمسال اول ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور / بیش از ۲۰۰ اصلاحیه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک