خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تغییر منابع برخی دروس در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

تغییر منابع برخی دروس در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

تغییر منابع بعضی دروس در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور ، تغییراتی را در بعضی منابع دروس مقاطع تحصیلی کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد جهت نیمسال دوم ۹۴-۹۳ اعمال کرده می باشد.

نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور جهت منابع درسی رشته هایی شامل: مدیریت جهانگردی ، جغرافیا و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شهری ، زبان و همچنین ادبیات انگلیسی ، در مقطع کارشناسی اصلاحیه اعلام کرده می باشد.

همچنین در بررسی کردن های انجام شده نیز بعضی منابع مرتبط به رشته های کارشناسی ارشد پیام نور شامل رشته های : علم اطلاعات و همچنین دانش شناسی- مطالعات کتابخانه های عمومی ، روانشناسی تربیتی در نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ نیز شامل تغییراتی شده اند.

آن اولین اصلاحیه لیست منابع نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ می باشد.

با توجه به اصلاحات انجام شده در مقاطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد ضرورری می باشد کلیه دانشجویان برنامه جذاب و جالب و خوب ترمی و همچنین اوضاع منبع درسی خود را مجددا دیدن نمایند و همچنین تازه ترین و جدیدترین لیست ارائه دروس و همچنین منابع درسی را مجددا گرفتن کنند.

با رفت و آمد و مراجعه به لینک زیر می توانید تازه ترین و جدیدترین و همچنین بروزترین لیست ارائه دروس و همچنین منابع درسی رشته خود را گرفتن نمایید:

 

دانلود لیست ارائه دروس و همچنین منابع درسی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

کلیه رشته های مقاطع کارشناسی و همچنین ارشد – کلیک کنید

 

http://pnuna.com/1393/12/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تغییر منابع بعضی دروس در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک