خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تلاش حرف نخست را در کسب نتیجه کنکور می زند

تلاش حرف نخست را در کسب نتیجه کنکور می زند

تلاش حرف نخست را در کسب پس نتیجه آن می شود که کنکور می زند

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : فرد یا شخص اول تیم آزمایشی هنر در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ معتقد می باشد که سعی و همچنین تلاش حرف نخست را جهت کسب پس نتیجه آن می شود که مورد نظر در کنکور می زند.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایرنا – آناهیتا هدایتی اظهار داشت: هدف نخست من از آن هم روزهای آغازین آمادگی جهت کنکور کسب رتبه اول تا سوم بود.

او همچنین گفت: معتقدم هدف گذاری و همچنین تلاش عوامل تاثیر گذاری در کسب پس نتیجه آن می شود که دلخواه در کنکور خواهند بود هر چند که عوامل غیره ای نیز همچون خانواده در آن امر دخیل خواهند بود.

فرد یا شخص اول تیم آزمایشی هنر در آزمون سراسری افزود: از آن هم ابتدا تمام سعی خویش را داشتم تا به اهدافم برسم و همچنین بر همین اساس نیز کتاب های غیردرسی مرتبط به هنر را هم مطالعه می کردم

او همچنین خاطرنشان کرد: اغلب سوالات کنکور هنر از منابع آزاد بوده و همچنین قسمت و بخش کمی از پرسش ها از کتاب های درسی می باشد و همچنین بر همین اساس نیز سعی داشتم تا از کتاب های مرتبط به هنر غافل نباشم.

هدایتی اظهار داشت: تمایل به ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی را دارم چرا که احساس می کنم استعدادم در آن باره اکثرا و بیشتر می باشد .

http://pnuna.com/1394/04/%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B4-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تلاش حرف نخست را در کسب پس نتیجه آن می شود که کنکور می زند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک