سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تمجید وزیر علوم از عملکرد دانشجویان ایران در یونیورسیاد

تمجید وزیر علوم از عملکرد دانشجویان ایران در یونیورسیاد

تمجید وزیر علوم از عملکرد دانشجویان ایران در یونیورسیاد

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر محمد فرهادی در مراسم تقدیر از مدال‌آوران ایران در بیست و همچنین هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان طی سخنانی با اشاره به رشد روزافزون توفیقات علمی توسط جامعه دانشگاهی ایران گفت: دانشجویان ما همچنین و علاوه بر حوزه علمی در قسمت و بخش اسپورت و ورزشی نیز با شایستگی موفقیت بزرگی حاصل کردند و همچنین توانستند با کسب عنوان نخست، بهترین پس نتیجه آن می شود که تاریخ ایران در یونیورسیادها را به دست آورند. آن اتفاق خوب در حالی رخ داد که ایران با تعداد محدودی که شامل ۸۴ وزرشکار بود در آن رقابت‌هاشرکت کرد و همچنین توانسته بود با کسب رتبه تک رقمی، بالاتر از بسیاری از کشورهای مطرح که با کاروان‌های چند صد نفری در آن رقابت‌ها حاضر بودند قرار گیرد که آن یک دستاورد خیلی زیاد پهناور و بزرگ می باشد.

وزیر علوم تحقیقات و همچنین فناوری در ادامه گفت: کسب اولین مدال طلای تکواندوی بانوان جهان توسط اکرم خدابنده‌لو یک اتفاق خوب بود و همچنین همچنین قهرمانی تیم تکواندو دانشجویان ایران با وجودی که کره جنوبی میزبان آن رقابت‌ها بود نشان از عملکرد درخشان دانشجویان ایران داشت.

او همچنین افزود: تیم ایران با ۸۴ ورزشکار بالاتر از تیم‌هایی نظیر فرانسه با ۲۲۴ و همچنین یا کانادا با ۲۳۲ شرکت کننده قرار گرفت که جا دارد از همه دست‌اندرکاران مخصوصا دکتر گودرزی و همچنین رییس کمیته ملی المپیک و همچنین همچنین فدراسیون‌های اسپورت و ورزشی که حمایت‌های مادی و همچنین معنوی داشته‌اند تشکر کنم.

دکتر فرهادی در پایان گفت: ان‌شاءالله با توجه اکثرا و بیشتر به ورزش دانشجویی و همچنین فراهم آوردن امکانات مورد مستلزم و نیاز جهت آن هم‌ها مخصوصا بانوان، شاهد توفیقات اکثرا و بیشتر توسط قشر دانشگاهی در ورزش دنیا باشیم.

عملکرد خوب دخترک های جوان و ازدواج نکرده دانشجو در یونیورسیاد نشان از توانایی‌های آن هم‌ها دارد

دست یار وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری با تمجید از عملکرد خوب بانوان دانشجو در رقابت‌های یونیورسیاد گفت: کسب آن موفقیت توسط بانوان نشان از توانایی‌های بالای آن هم‌ها دارد.

دکتر مجتبی صدیقی در مراسم تجلیل از مدال‌آوران ایران در یونیورسیاد دانشجویان جهان گفت: خوشبختانه با تلاش خوبی که دانشجویان ورزشکار ایران انجام دادند نام ایران بار دیگر در جهان بر سر زبان‌ها افتاد و همچنین موفقیت بزرگی جهت ورزش دانشجویی ایران حاصل شد.

دست یار وزیر علوم تحقیقات و همچنین فناوری افزود: ۱۴۶ کشور در آن دوره از رقابت‌ها حاضر شدند و همچنین در آن بین تیم‌هایی حضور داشتند که با صدها ورزشکار عازم آن رقابت‌ها شدند. ایران نیز در حد قدرت و همچنین امکانات خود و همچنین با خیزی که در حکومت تدبیر و همچنین امید طی دو سال شمسی قبل انجام شد، در ۸ رشته تیمی و همچنین انفرادی و همچنین با ۸۴ ورزشکار عازم آن رقابت‌ها شد و همچنین خوشبختانه با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های خوب و همچنین تعامل مناسبی که وجود داشت، بهترین پس نتیجه آن می شود که در تاریخ یونیورسیاد کسب شد.

او همچنین همکاری و همچنین ارتباط خوب و همچنین صمیمانه میان قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف اسپورت و ورزشی و همچنین تعامل مناسب فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی با سایر فدراسیون‌ها را از مهم‌ترین دلایل کسب آن افتخار دانست و همچنین گفت: حضور دخترک های جوان و ازدواج نکرده دانشجو با حجاب اسلامی در آن رقابت‌ها و همچنین کسب افتخارات ارزشمند مهر تاییدی بر توانایی‌های آن هم‌ها و همچنین لزوم توجه اکثرا و بیشتر به آن هم‌ها داشت چرا که بانوان ورزشکار توانستند اکثرا و بیشتر از پسران جوان مدال کسب کنند و همچنین ۸ مدال از ۱۵ مدال کسب شده توسط آن هم‌ها صورت گرفت.

صدیقی همچنین تصریح کرد: نظم و همچنین انضباط کاروان نیز خیلی زیاد خوب و همچنین حاشیه ویژه ای جهت ورزشکاران به وجود نیاورد. در باب هزینه‌ها نیز اصول اقتصاد مقاومتی رعایت شد و همچنین شاهد یکی از کم‌هزینه‌ترین سفرها بودیم.

رییس نهاد مسائل دانشجویان به تمجید از عملکرد خیلی زیاد خوب رسانه‌ها در پوشش آن رقابت‌ها گفت: جا دارد از رسانه‌های تیمی به دلیل اطلاع‌رسانی خیلی زیاد خوب‌شان تشکر کنم .زیرا شاهد زحمات آن هم‌ها در آن دوره از رقابت‌ها بودیم.

صدیقی افزود: در شهریورماه المپیاد ورزش همگانی دانشجویان در مازندران برگزار می‌می شود و همچنین همچنین سال شمسی بعدی المپیاد ملی اسپورت و ورزشی دانشجویان را در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهیم کرد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AA%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : تمجید وزیر علوم از عملکرد دانشجویان ایران در یونیورسیاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک