خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تمدید مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی تا دوشنبه

تمدید مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی تا دوشنبه

تمدید مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی تا دوشنبه

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – محمدحسین پورکاظمی ، با تاکید بر آنکه داوطلبان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش آموزش علم پزشکی جدید به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند، افزود: به روش کلی بالغ بر۱۵۰۰نفر در آن آزمون شرکت کردند که از آن تعداد۵۷۰نفر مجاز به انتخاب رشته شدند و همچنین تا ساعت ۲۴روز قبل کم تر از ۲۰۰نفر نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده اند.

ظرفیت پذیرش آزمون دستیاری علم پزشکی جدید بالغ بر سه هزار فرد یا شخص

او همچنین در ادامه با اشاره به آزمون دستیاری علم پزشکی جدید اظهار کرد: تلاش بر آن می باشد که انتخاب رشته آزمون دستیاری علم پزشکی جدید از امروز آغاز می شود؛ ولی باید توجه داشت ممکن می باشد به دلیل بعضی تمهیدات درمورد سهمیه و همچنین…آن مهلت به تاخیر بیفتد.

رییس مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید درمورد ظرفیت پذیرش آن آزمون توضیح داد: در آن آزمون هفت هزار و همچنین ۷۰۰نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند که بالغ بر سه هزار فرد یا شخص آن هم ها پذیرش خواهند شد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : تمدید مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی تا دوشنبه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک