سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری ویژه داوطلبان دانشگاه آزاداسلامی تا تاریخ ۲۵ مرداد ۹۴ خبرداد.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر علوی فاضل با اعلام آن مطلب گفت: داوطلبان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند .

او همچنین در ادامه خاطر نشان کرد : داوطلبان در نظر داشته باشند که تنها و فقط در تیم آزمایشی که در آزمون سراسری ۹۴ شرکت کرده اند، امکان انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی را دارند و همچنین چنانچه در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندی به تیم هنر و همچنین زبان های خارجه را انتخاب کرده اند و همچنین در آزمون آن هم نیز شرکت کرده اند، می توانند در آن دو تیم نیز انتخاب رشته داشته باشند.

به نقل از روابط عمومی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل افزود :هر داوطلب امکان انتخاب ۲۰ رشته محل را دارد و همچنین داوطلبان توجه داشته باشند تا پایان مهلت تمدید انتخاب رشته امکان ویرایش وجود دارد . ضمناً داوطلبان می توانند با شناسه و همچنین رمز ثبت نام کارت اعتباری که انتخاب رشته کرده اند مجدد وارد وبسایت و مرکز خبرهای جدید شده و همچنین نسبت به ویرایش انتخابهای خود اقدام کنند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد در پایان با گفتن آنکه داوطلبان دقت داشته باشند جهت ویرایش نیازی به خرید کارت اعتباری مجدد نمی باشد،گفت : زمان اعلام شده آخرین فرصت ثبت نام می باشد و همچنین مجدد تمدید نخواهد شد و همچنین بهتر می باشد داوطلبان انتخاب رشته خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک