سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد ۹۴ پیام نور

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد ۹۴ پیام نور

تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد ۹۴ پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : نهاد سنجش و همچنین آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پذیرش مرداد ماه سال شمسی ۹۴ در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و همچنین غیرانتفاعی که پیش از آن تا ۱۲ مردادماه ۹۳ بود ، تا ۲۰ مرداد ۹۴ خبر داد.

بدینوسیله به اطلاع می رساند مهلت ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و همچنین غیرانتفاعی مردادماه سال شمسی ۹۴ تا ۲۰ مردادماه ۹۴ تمدید گردید و همچنین متقاضیان می توانند براساس ضوابط و همچنین شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین همچنین کدرشته های تحصیلی ، نسبت به ثبت کدرشته های مورد نظر از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

 

 

ثبت نام تا مورخ ۲۰ مردادماه ۱۳۹۴ تمدید شد

 

 

بازدیدکنندگان گرامی قبل از هرگونه نظر و همچنین پرسش ، دفترچه را به صورت کامل مطالعه فرمایید و همچنین همچنین نظرات خبر زیر را مطالعه فرمایید. سوالات تکراری به دلیل حجم زیاد نظرات بدون پاسخ حذف خواهند شد.

 

 

 

 


 

پاسخگویی به بعضی از سوالات داوطلبان وارد شدن به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

 


با توجه به آنکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مرداد ۹۴ به صورت اینترنتی انجام می‌می شود، داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن هم‌ها فعال می‌باشد، با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش و همچنین پرداخت مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ (یکصدوپنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و همچنین بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد قابل دسترسی می باشد) و همچنین فراهم نمودن مدارک و همچنین اطلاعات مورد مستلزم و نیاز ثبت‌نام به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رفت و آمد و مراجعه و همچنین نسبت به ثبت‌نام و همچنین انتخاب رشته (حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل) جهت گزینش و همچنین ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مرداد ۹۴ دانشگاه پیام نور و همچنین غیرانتفاعی اقدام نمایند.

ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی از تا روز سه شنبه مورخ ۲۰ مردادماه ۹۴ پایان می پذیرد.

نقطه : تو بایستی و حتما کارت اعتباری سریال ثبت نام پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مرداد ۹۴ را تهیه کنید سایر کارتهای اعتباری و همچنین سریال های اعتباری جهت ثبت نام بدون آزمون نیست.

 

 


 

بر اساس مصوبه دومین جلسه شواری سنجش و همچنین پذیرش دانشجو ، نوع پذیرش (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در مدارک تحصیلی فارغ التحصیلی دانشجویانی که در آن کد رشته ها پذیرفته می شوند ، درج نخواهد شد.

 


 

پذیرش بدون آزمون مرداد ۹۴ پیام نور در آن رشته محل ها جهت ورودی مردادماه سال شمسی ۹۴ براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.

اسامی پذیرفته شدگان در آن ثبت نام در اواسط شهریور اعلام خواهد شد

 


 

تکالیف‌ ثبت‌نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون مرداد سال شمسی ۹۴

 

 

داوطلب‌ متقاضی‌ شرکت‌ در پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) مردادماه سال شمسی ۱۳۹۴ که ثبت‌نام آن هم منحصراً از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org امکان‌پذیر می باشد، بایستی و حتما یکایک‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و همچنین در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد.

 

ثبت‌نام از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد در زمان مقرر (۵ مردادماه ۹۴ لغایت ۲۰مردادماه ۹۴)

 

تبصره۱: در آن مرحله کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ ثبت نام نموده بودند (اعم از آنکه در جلسه آزمون حاضر بوده و همچنین یا نبوده‌اند) نیز می‌توانند متقاضی شوند.

 

کلیه متقاضیان فارغ‌ از آنکه در جلسه آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ شرکت کرده اند (حاضر یا غایب در آزمون) و همچنین یا شرکت نکرده اند ، می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته‌های مذکور اقدام کنند.

 

تبصره۲: داشتن دیپلم دوره چهارساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه و همچنین یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۴ اخذ می شود ویا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) جهت کلیه متقاضیان الزامی میباشد.

 

۴- با توجه به آنکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌می شود، داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد و همچنین پرداخت مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ (یکصدوپنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام ، نسبت به گرفتن اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام نمایند.

 

تبصره ۱- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در ۲ و همچنین یا ۳ تیم آزمایشی می‌باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به ازای هر تیم آزمایشی مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ (یکصدوپنجاه هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و همچنین اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) را گرفتن دارد.

 

تبصره ۲- منظور از ثبت‌نام در ۲ و همچنین یا ۳ تیم آزمایشی بدین صورت می‌باشد، که داوطلب می‌تواند همچنین و علاوه بر انتخاب تیم آزمایشی اصلی (علوم ریاضی و همچنین فنی، علوم تجربی و همچنین علوم انسانی) در تیم آزمایشی هنر و همچنین زبان خارجی نیز متقاضی می شود. به دیگر سخن هیچ داوطلبی نمی‌تواند بطور همزمان، در تیم‌های آزمایشی علوم ریاضی و همچنین فنی، علوم تجربی و همچنین علوم انسانی شرکت نماید.

 

نکتـــه مهـــم در مورد تحصیل همزمان:

دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و همچنین پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و همچنین مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی بهره بری و استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در آن مرحله ثبت نام و همچنین شرکت نمایند. بدیهی می باشد آن دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و همچنین قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و همچنین گواهی مرتبط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به توضیح می باشد که آن دسته از داوطلبان حق بازگشت و همچنین ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.
تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی بهره بری و استفاده می کنند، جهت ثبت نام و همچنین انتخاب رشته در آن مرحله مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد شرایط مندرج در بند سه (۳) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی در دفترچه راهنما را داشته باشند.

بند سه (۳) تذکرات مهم مقررات وظیفه عمومی : معافیت تحصیل جهت هر مقطع تنها و فقط یکبار صادر می می شود. بنابراین فارغ التحصیلان هر مقطع مجاز به تحصیل مجدد در آن هم مقطع نمی باشند. همچنین فارغ التحصیلان مقطع کاردانی مجاز به شروع به تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد پیوسته و همچنین دکتری پیوسته و همچنین نیز فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی مجاز به شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و همچنین دکتری پیوسته علم پزشکی جدید، دندانپزشکی، داروسازی و همچنین دامپزشکی نیستند (به استثنای رشته هایی که با تأیید وزارتین علوم و همچنین بهداشت فاقد مقطع ناپیوسته بالاتر می باشند).

 

 

نکــــــــــــات مهــــــــــــــم :

۱- دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و همچنین یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۴ و همچنین یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و همچنین یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم ) دانشگاه ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی و همچنین کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و همچنین حرفه ای جهت کلیه داوطلبان الزامی می باشد.

۲- دارندگان دیپلم فنی و همچنین حرفه ای و همچنین کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و همچنین یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام و همچنین شرکت در آن مرحله را ندارند و همچنین در صورت ثبت نام و همچنین انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و همچنین برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

 

 


در همین باره بخوانید:

پاسخگویی به بعضی از سوالات داوطلبان وارد شدن به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-94-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون مرداد ۹۴ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک