سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تمدید مهلت جشنواره "ترویج علم در پایان­‌نامه­‌های دانشجویی"

تمدید مهلت جشنواره "ترویج علم در پایان­‌نامه­‌های دانشجویی"

تمدید مهلت جشنواره "ترویج علم در پایان­‌نامه­‌های دانشجویی"

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – مهلت شرکت در دومین جشنواره “ترویج علم در پایان ­نامه­‌های دانشجویی” تا ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۷ تمدید شد.

به به گفته پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، تیم ترویج علم مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با همکاری نهاد­ها و همچنین نهادهای دولتی و همچنین غیردولتی دومین جشنواره “ترویج علم در پایان‌نامه‌های دانشجویی” را برگزار می­‌کند.

آن جشنواره با محوریت پایان‌نامه ‌های دانشجویی به زبان ساده با تمرکز بر چالش‌های پیش روی کشور، آماده گرفتن آثار دانشجویان می باشد.

شامل اهداف آن جشنواره می‌قدرت به معرفی عمومی فرهنگ کاستن از شکاف میان شهروندان و مردم شهر و همچنین علم‌ورزان، جلب توجه دانشگاهیان و همچنین دانشجویان به چالش‌های پیش روی کشور و همچنین تشویق آنان به بررسی کردن آن چالش‌ها در پایان‌نامه‌های دانشجویی، تشویق دانشگاهیان به برقراری ارتباط مستقیم‌تر با شهروندان و مردم شهر، فراهم آوردن باره‌ای جهت گفت‌وگو و همچنین هم‌اندیشی میان علم‌ورزان و همچنین شهروندان و مردم شهر در مورد چالش‌های پیش روی کشور و همچنین جلب توجه عمومی به آموزش غیررسمی و همچنین یادگیری مادام‌العمر اشاره کرد.

موضوعات جشنواره

در پژوهشی که اخیراً با حمایت مرکز بررسی کردن‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری انجام شده، ۱۰۰ پیشامد جدید و همچنین چالش پیش روی ایران استخراج و همچنین به ترتیب اهمیت مرتب شده می باشد. بعضی از چالش‌ها در آن فهرست به قرار زیر می باشد:

ضرورت اصلاحات ساختاری اقتصادی، بحران تأمین آب،   بیکاری،   سرمایه فرهنگی و اجتماعی و همچنین اعتماد عمومی،   بحران ریزگردها و همچنین آلودگی هوا،   فقر و همچنین نابرابری،   بی‌تفاوتی فرهنگی و اجتماعی، سرمایه‌گذاری اقتصادی داخلی و همچنین خارجی،   نظام قضایی،   اخلاق عمومی،   امنیت روانی و همچنین فرهنگی و اجتماعی، حقوق اساسی و همچنین شهروندی،   کارکردهای فرهنگی و اجتماعی فضای مجازی،   تخریب تنوع زیستی، مسائل جنگل‌ها و همچنین گونه‌های زیستی جانوری،   امنیت نرم،   سلامت روان،   فساد و همچنین تقلب علمی،   عدالت آموزشی،   حقوق زنان،   آلودگی‌های آب،   مدیریت بازیافت و همچنین مسائل ناشی از انبوه زباله‌ها، تغییر الگوی بیماری و همچنین شیوع بیماری‌های مزمن …

شرایط شرکت‌کنندگان

دانش‌آموختگان در یکی از مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکترا می‌توانند با ارسال خلاصه‌ای (۳۰۰-۱۵۰ کلمه) شامل: مقدمه، اهمیت مسأله، هدف، روش، دستاوردها با تأکید بر کاربرد به شرکت در آن جشنواره بپردازند.البته خلاصه بایستی و حتما جهت مخاطب عام و همچنین افرادی که در رشته موردنظر تخصص ندارند، تدوین و همچنین در آن هم، به زبانی ساده و همچنین دوست داشتنی و جذاب اهمیت موضوع و همچنین یافته‌های پژوهش تشریح شده باشد.

نحوه ارسال

علاقمندان بایستی و حتما خلاصه ترویجی را از طریق پست الکترونیکی thesis.festival@gmail.com ارسال کنند، البته همچنین و علاوه بر رعایت اصول علمی در نگارش خلاصه ترویجی، تکمیل مواردی مانند مشخصات کامل، نام رشته و همچنین مقطع و همچنین دانشگاه محل تحصیل، سال شمسی فراغت از تحصیل، ذکر عنوان پایان­‌نامه، شماره تماس و همچنین تأییدیه استاد راهنما دال بر صحت دقت علمی مباحث و مطالب عرضه شده در پایان نامه (یا صورت‌جلسه دفاع) الزامی می باشد.

در نهایت برگزیدگان برتر آن جشنواره همچنین و علاوه بر گرفتن جوایز از مشوق‌هایی مانند چاپ در مجموعه چکیده مقالات، لوح تقدیر (گواهینامه)، انعکاس در رسانه‌ها، شرکت در شورای علمی دانشگاه‌های برتر تهران و همچنین تسهیل عضویت در انجمن‌های علمی مرتبط برخوردار می‌شوند.

علاقه­‌مندان می­‌توانند جهت گرفتن اطلاعات اکثرا و بیشتر در مورد محورهای جشنواره با شماره­‌های ۸۸۰۳۶۱۴۴ داخلی ۲۰۶ تماس حاصل کنند.

 بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، آن دبیرخانه از گرفتن مقاله معذور می باشد.

تمدید مهلت جشنواره "ترویج علم در پایان­‌نامه­‌های دانشجویی"


تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : تمدید مهلت جشنواره "ترویج علم در پایان­‌نامه­‌های دانشجویی"

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک