سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / توصیه ‌های توکلی به داوطلبان کنکور

توصیه ‌های توکلی به داوطلبان کنکور

 

توصیه ‌های توکلی به داوطلبان کنکور

 

tavakoli1 توصیه ‌های توکلی به داوطلبان کنکورمشاور عالی رییس سازمان سنجش با بیان توصیه ‌هایی به داوطلبان کنکور گفت: داوطلبان در شهرهای بزرگ قطعا روز قبل از آزمون حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند.

مشاور عالی رییس سازمان سنجش با بیان توصیه ‌هایی به داوطلبان کنکور گفت: داوطلبان در شهرهای بزرگ قطعا روز قبل از آزمون حوزه امتحانی را شناسایی کنند.

مرجع دانشبعضی کشور به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، آزمون همه ی سال ۹۳ با مجموعه میلیون و سی یک هزار و بیست دو داوطلب در ۵ گروه آزمایش ی در روزهای پنج‌شنبه پنجم، جمعه ششم و شنبه هفتم تیرماه برگزار می‌شود.

سازمان سنجش روش کشور هم تسهیلات ویژه امدادی و ترافیکی برای داوطلبان کنکور در نظر گرفته است.

توزیع کارت مجموعه در آزمون همه ی از یکشنبه اول تیرماه شروع شده تا چهارشنبه چهارم تیرماه ادامه دارد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش روش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن اصرار بر تعجیل داوطلبان در دریافت کارت آزمون پیشنهاد ‌هایی را نیز برای داوطلبان کنکور بیان کرد.

توکلی گفت: با توجه به اینکه داوطلبان آزمون همه ی تا فردا چهارشنبه برای دریافت کارت فرصت دارند هر چه سریع‌تر با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش روش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای دریافت پرینت کارت آزمون کار کنند.

وی افزود: همچنین داوطلبانی که مغایرتی را در کارت آزمون خود دیدن د از روز سه‌شنبه ۳ تیر ماه تا روز چهارشنبه ۴ تیر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ۱۴ تا ۱۸ به باجه رفع ‌نقص حوزه ذیربط که محل آن در ‌آزمون تمام داوطلبان گروه‌های آزمایش ی علوم ریاضی فنی‌، علوم‌ تجربی‌، علوم آدم ی‌، هنر و زبان‌های ‌خارجی‌ بر مبنای‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت فعلی‌ آنها در اطلاعیه سازمان سنجش درج شده است، مراجعه کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش روش کشور، همین طور به داوطلبان کنکور بخصوص داوطلبان حاضر در شهرهای بزرگ کشور توصیه کرد: داوطلبان روز قبل از کنکور قطعا حوزه محل آزمون را شناسایی کنند تا در روز آزمون برای حضـور به موقع در محل آزمون با مساله مواجه نشوند.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

برکناری رییس دانشگاه به علت گم شدن ۸۰ دانشجو

برکناری رییس دانشگاه به علت گم شدن ۸۰ دانشجو   رییس مرکز استان گیلان دانشگاه …

سوپروب close
خرید بک لینک