خانه / مقالات / توضیحاتی در مورد تنگ کردن واژن

توضیحاتی در مورد تنگ کردن واژن

نکاتی در مورد تنگ کردن واژن
q171 توضیحاتی در مورد تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن

لذت بردن در یک رابطه جنسی بر روی دیگر مسائل زندگی تاثیرات بسیار مثبتی می گذارد به همین دلیل زوجین باید تلاش شان بر این باشد که یک رابطه ی خوب برای شریک خود به وجود آورند. در این مطلب به ارزیابی موضع تنگ کردن واژن می پردازیم. با ما همراه باشید.

سوال:

من تا کنون سه بار زایمان طبیعی کرده ام . در نتیجه این مسئله، من متوجه تغییر سایز در واژن خودم شده ام که متاسفانه این امر باعث شده ، در وقت سکس حس شرمساری بکنم چرا که حس میکنم واژن من بسیار گشاد شده است. آیا این مسئله بعد از زایمان مرتب امر همگانی است ؟ من بسیار خجالت میکشم که در مورد این مسئله از کسی سوال بپرسم. لطفاٌ بهم بگید آیا راهی برای به حالت قبل در آوردن واژن وجود دارد؟

جواب:

پزشکان اصلاٌ جا نمی خورند ی که می شنوند شما نگران چنین مشکلی هستید. در نتیجه این کاملاٌ منطقی هست که شما مشکلتان را در اولین معاینه که گرفتید عنوان بکنید چقدر برایتان مساله است چنانچه وی دکتر شخصی شما باشد که بارها شما را معاینه کرده است.
شما نوشته اید که خجالت میکشید که سکس داشته باشید تنها بخاطر اینکه حس گشادی در واژن میکنید.

حال باید از شما پرسید که آیا این چیزی نیست که شریک شما به شما گفته یا بخاطر معاینه های شخصی خودتون از واژن اینطور نتیجه گرفته اید؟ یا حتی خواستید با وارد کردن انگشت بداخل واژن میزان گشادی اون رو حدس بزنید اینکار رو وقتی که در شرایطی بودید که ماهیچه های واژن باز بوده اند انجام داده اید؟ یا اینکه آسان قرار گرفتن پنبه های ویژه قاعدگی در داخل واژن باعث شده شما چنین نتیجه ای بگیرید؟

به هر جهت زایمان باعث تغییراتی در بدن فرد همین طور روش پاسخگویی رفتارهای جنسی فرد خواهد شد که میبایست فرد خود را به آنها توسط کارهایی مثل امتحان کردن پوزیشنهای مختلف ، یا انتظارات درخواستهای مختلف ، یا کارهای دیگر با آن تطبیق دهد .

برخی وقتها مسائل و کمکهای پزشکی نیز راهگشا خواهند بود ولی در ابتدا با همسرتان مشورت کنین اگرچه که ممکن است برایتان سخت باشد که در مورد چنین چیزی که اقطعا لاٌ مد نظر و استرس هر دوی شماست حرف بکنید . باید پذیرفت که این تغییرات ناخواسته به هر ترتیب جزئی از زندگی هر فرد محسوب میشه و کاملاٌ هم طبیعی است .

فرد نیز باید ظرفیت پذیرش اون رو در یک رابطه دراز مدت داشته باشد. آیا شما در زمان ادرار دچار مساله خاصی هستید؟ بسیار از زنهایی که احساس میکنند واژن اونها دچار کشیدگی و گشادی شده اذعان میکنند که دچار ریزش ادرار هم هستند ، خصوصاٌ در زمانهایی که می خندند یا قلقلک میشوند یا عطسه میکنند.

تست ات کیگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که در زمان زایمان کشیده شده اند ، خواهد شد .این تست ات حتی به لذت بیشتر جنسی ( ارگاسم شدیدتر ) منجر خواهد شد چراکه باعث قویتر گردیدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید.

آزمایش ات کیگل کیسه مثانه رو سفتتر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال اونها واژن رو تنگ نخواهند کرد بلکه در واقع ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگتر خواهند کرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هاست سی پنل ارزان

هاست سی پنل ارزان هاست سی پنل ارزان با هارد پرسرعت SSD و وب سرور …

سوپروب close
خرید بک لینک