خانه / مقالات / توضیحات فریدون آسرایی درباره همکاری اش با آرمین ۲afm بعلاوه آهنگ پیشواز فریدون آسرایی آهنگ لحظه آخر

توضیحات فریدون آسرایی درباره همکاری اش با آرمین ۲afm بعلاوه آهنگ پیشواز فریدون آسرایی آهنگ لحظه آخر

عصرایران – چندی پیش در اوایل اردیبهشت‌ماه تک‌آهنگ مجازی با نام «نیستی»‌ با همکاری فریدون آسرایی و یکی از خوانندگان سبک رپ، آرمین زارعی (مشهور به آرمین ۲ای اف ام) در فضای مجازی منتشر شد که به یکی از موزیک ‌های پرشنونده این روزها تبدیل شده است.

فریدون آسرایی در گفتگو با خبرنگار عصرایران همکاری را با آرمین زارعی این گونه بیان کرد: ما در موسیقی خودمان بسیار اجازه انجام نوآوری نداریم اما ممکن است این نوع همکاری ها باب کار های بسیاری را باز نماید . به نظر من اینگونه کارها چنانچه بتواند پیام مثبتی را برساند در جامعه تاثیر مثبتی بگذارد، می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

آسرایی بازخورد این تاثیر مشترک را به مردم واگذار کرد و گفت: چنانچه من بتوانم کلام بد را تبدیل به کلام بهتر کنم و آن را وارد جامعه کنم، جهت چه این کار را نکنم؟

9879812 توضیحات فریدون آسرایی درباره همکاری اش با آرمین 2afm  بعلاوه آهنگ پیشواز فریدون آسرایی آهنگ لحظه آخر
کد پیشواز ایرانسل

این خواننده سرشناس به سابقه موزیک رپ یا بحر طویل اشاره کرد و با گلایه از اینکه عده ای این نوع موزیک را مبتذل و سطح پایین می دانند، تصریح کرد: با مجوز دادن به این گونه کارها اقدام رو به جلویی انجام دهیم تا کارهای زیرزمینی به انفجار تبدیل نشوند.

خواننده تک‌موسیقی «نیستی»، آرمین زارعی را جوان خوب و مودبی توصیف کرد ادامه همکاری شان را وابسته به چگونگی بازخورد کار اول شان دانست.

مروری بر آهنگ آسرایی نشان می دهد که یکی از خصوصیات ی بارز کارهای او جوان پسند بودن‌شان است این خصیصه نه تنها در موسیقی ‌اش که در شخصیت او نیز مشهود است. این خواننده که در آستانه ۶۰ سالگی‌اش مخاطبان جوان بسیاری را به کنسرت‌های می‌کشاند در این خصوص گفت: همکاری با جوانان مرا جوان نگه داشته است، جوانی حس است، شما می توانید بیست ساله باشید ولی حس پیری بکنید ، می توانید ۶۰ ساله باشید و حس جوانی بکنید . من هر هفته با جوان‌هایی که بعضا سن آن‌ها زیر ۲۰ سال است ورزش می کنم.

آسرایی که مدتی در کانادا زندگی می‌کرد، تهیه آلبوم نو همین طور بودن در کنار خانواده اش را دلیل بازگشت خود به ایران برشمرد و گفت: وقتی دیدم مادرم در نبود من و برادرم چقدر سختی کشیده، تصمیم گرفتم در ایران بمانم.

کد: ٢٢١٢١٩١
نام: لحظه آخر
اثری از: فریدون آسرایی

کد: ٢٢١٢١٩٠
نام: سریال بچه های نسبتا …
اثری از: فریدون آسرایی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک