خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / توضیح معاون پیام نور درباره اعتراض دانشجویان نسبت به بودجه فرهنگی

توضیح معاون پیام نور درباره اعتراض دانشجویان نسبت به بودجه فرهنگی

توضیح دست یار پیام نور در مورد اعتراض دانشجویان نسبت به بودجه فرهنگی

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از مهر : دکتر کریم نجفی برزگر در خصوص ۳۵ هزار تومانی که از دانشجویان به عنوان سرویس ها و خدمات فرهنگی گرفتن می می شود توضیحاتی را ارایه کرد.

او همچنین با گفتن آن مطلب که آن پول به تدریج و همچنین در طول سال شمسی جهت دانشجویان هزینه می می شود، افزود: نظر ریاست دانشگاه پیام نور نیز آن می باشد که تمام آن ۳۵ هزارتومان جهت دانشجویان هزینه می شود حتی دانشگاه اجازه نداده می باشد از آن پول جهت اساتید و همچنین یا کارمندان دانشگاه هزینه می شود.

او همچنین به دانشجویان اطمینان خاطر داد که تمام آن پول صرف فعالیت ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های دانشجویی فرهنگی خواهد شد و همچنین ادامه داد: تمام بودجه هایی که در دانشگاه هزینه می می شود بایستی و حتما در هیات امنا تصویب می شود، در شورای دانشگاه هم که اخیرا با حضور وزیر علوم برگزار شد آن موضوع مطرح شده و همچنین با آن موضوع که تمام آن پول جهت دانشجویان هزینه می شود موافقت شد که به زودی به دانشگاه ها ابلاغ می می شود.

دست یار فرهنگی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور یادآورشد: معاونت فرهنگی دانشگاه نیز در هیات رئیسه دانشگاه مطرح کرد که تمام آن بودجه جهت هزینه در مسائل فرهنگی در اختیار معاونت فرهنگی دانشگاه قرار گیرد.

او همچنین ادامه داد: سال شمسی قبل بودجه ای که صرف فعالیت های فرهنگی در دانشگاه پیام نور شد بیش از ۳۵ هزارتومانی بود که از دانشجویان اخذ شده بود.

نجفی برزگر گفت: جزئیات اکثرا و بیشتر چگونگی اختصاص آن اعتبار به دانشگاه ها را بایستی و حتما از قسمت و بخش اقتصادی و مالی دانشگاه سئوال کرد.

به به گفته پیام نورنا ، اخیرا انجمن اسلامی دانشجویان پیام نور دانشگاه اصفهان به کاهش بودجه فرهنگی آن دانشگاه اعتراض کرده و همچنین خواستار روشن شدن تکلیف ۳۵ هزارتومانی شد که از تمام دانشجویان آن واحد و همچنین تمام دانشجویان پیام نور جهت هزینه کرد در قسمت و بخش فرهنگی اخذ شده می باشد شد.

 

اعتراض دانشجویان به میلیاردها تومان هزینه گرفته شده از دانشجویان پیام نور در هاله ابهام

 

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : توضیح دست یار پیام نور در مورد اعتراض دانشجویان نسبت به بودجه فرهنگی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک