سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / توقف جذب هیات علمی در دانشگاه های پیام نور

توقف جذب هیات علمی در دانشگاه های پیام نور

توقف جذب هیات علمی در دانشگاه های پیام نور

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – حجت الاسلام محمود شیخ الاسلامی با گفتن آنکه پرونده علمی هیئت های پیام نور جهت تغییر پیدا کردن اوضاع مورد بررسی کردن قرار می گیرد، اظهار کرد: آن اشخاص در طول دوره خدمت مورد بررسی کردن قرار گرفته و همچنین با ارائه عملکرد بهتر به جذب آن هم ها اقدام می می شود.

او همچنین تصریح کرد: دغدغه اصلی ما در حال حاضر ساماندهی هیئت علمی هایی بوده که به صورت قرار دادی و همچنین پیمانی جذب دانشگاه شده و همچنین مشغول به فعالیت خواهند بود، با برآورد عملکردها آن اشخاص مورد اثبات و یا تایید واقع می شوند.

ریاست دانشگاه پیام نور مازندران خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور در یک بازه زمانی که دانشجویانی با تراکم بالا داشته اقدام به جذب هیئت علمی در رشته های متنوع و گوناگون و مختلف کرده ولی باید توجه داشت به دلیل مواجه شدن با سیر نزولی دانشجویان دیگر اقدام به جذب نیرو نشده می باشد.

شیخ الاسلامی در ادامه گفت: احتمال آنکه با جذب هیئت علمی جدید آن اشخاص شامل دانشجو نباشند سبب شده تا در فراخوان جدید، دانشگاه پیام نور اقدام به جذب هیئت علمی نکند.

او همچنین گفتن کرد: بعضی از هیئت علمی های ما سرباز بوده ولی باید توجه داشت بعد از اتمام سربازی در آن هم کد رشته هایی که پذیرفته شدند، جذب و همچنین جهت ادامه همکاری معرفی خواهند شد.

ریاست دبیرخانه دانشگاه های پیام نور منطقه دو کشور با اشاره به آنکه حداکثر سقف جذب هیئت علمی پیام نور تا سن ۴۰ سالگی جهت مقطع دکترا می باشد، افزود: پیام نور در تمامی مراکز خود یکی بوده یعنی در صورتی که در یک دانشگاه فردی جذب شده و همچنین نتواندعملکرد خوبی داشته باشد، بایستی و حتما به مراکز دیگر رفته تا عملکردی بهتر ارائه دهد، در غیر آن صورت فرآیند استخدام آن هم ها با مشکل مواجه می می شود.

او همچنین اظهار کرد: از اقدامات و همچنین ایده آل های دانشگاه پیام نور ارائه سرویس ها و خدمات آموزشی، فرهنگی و همچنین پژوهشی می باشد، هرچند از لحاظ کیفیت اوضاع خوبی داریم ولی باید توجه داشت سعی خواهیم کرد با انتخاب هیئت علمی های مجرب موفق تر در ادامه آن روند پیش رویم.

توقف جذب هیات علمی در دانشگاه های پیام نور


جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : توقف جذب هیات علمی در دانشگاه های پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک