خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / توقف دوره‌های ۸۰ مرکز علمی کاربردی طی یک ماه گذشته

توقف دوره‌های ۸۰ مرکز علمی کاربردی طی یک ماه گذشته

توقف دوره‌های ۸۰ مرکز علمی اصولی و کاربردی طی یک ماه قبل

ریاست دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی کشور از توقف دوره های ۸۰ مرکز علمی اصولی و کاربردی در سطح کشور طی یک ماه قبل خبر داد.

محمد اخباری در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه اردبیل با گفتن آنکه جهت پذیرش دانشجوی دکتری برنامه جذاب و جالب و خوب ای نداریم، افزود: جهت مقطع کارشناسی ارشد نیز تنها در دو رشته حرفه ای و همچنین فناوری بصورت تقاضامحور و همچنین پروژه محور جذب دانشجو داریم.

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی بیش از یک میلیون فارغ التحصیل داشته می باشد، تصریح کرد: ۳۰ قسمت و بخش آن اشخاص شاغلینی بودند که جهت افزایش توانمندی خود در دوره های کاردانی و همچنین کارشناسی شرکت کرده و همچنین از ۷۰ قسمت و بخش مابقی نیز، ۴۷ قسمت و بخش مشغول به کار شده می باشد.

اخباری دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی استان اردبیل را یکی از دانشگاه های متوسط به بالای کشور معرفی و همچنین خاطرنشان کرد: مراکز دانشگاهی بایستی و حتما بتوانند از نظر ماموریتی، ماموریت گرا بوده و همچنین رشته های مورد مستلزم و نیاز استان را افزایش و همچنین توسعه دهند.

ریاست دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی کشور با گفتن آنکه دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی سعی می کند، حداقل شهریه را از دانشجو بگیرد و همچنین به دنبال سودآوری نباشد، گفت: در صورت تصویب هیات امنا، با توجه به تورم موجود در جامعه، ۱۰ الی ۱۵ قسمت و بخش افزایش شهریه خواهیم داشت.

او همچنین افزود: انتخاب مدرسین دانشگاه بر اساس تائید صلاحیت ها انجام می می شود و همچنین بعد از تائید،شماره مدرسی جهت آنان صادر می می شود.

اخباری از متوقف شدن دوره های ۸۰ مرکز علمی اصولی و کاربردی در ارزیابی های یک ماه اخیر خبر داد و همچنین تصریح کرد: ۲۰ هزار فرد یا شخص از مدرسین نیز مورد ارزیابی قرار می گیرند، که در صورتی که در آزمون قبول نشوند، شماره مدرسی آنها باطل می می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87-10508
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : توقف دوره‌های ۸۰ مرکز علمی اصولی و کاربردی طی یک ماه قبل

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک