خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / توقف پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس ارس تهران

توقف پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس ارس تهران

توقف پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس ارس تهران

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

سرپرست دانشگاه تهران با اعلام لغو پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس ارس دانشگاه از تدوین نظام یکپارچه آموزشی، پژوهشی، اداری و همچنین اقتصادی و مالی خبر داد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر نیلی‌احمدآبادی در همایش مروری بر میراث هشت دهه علوم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، اظهار کرد: نمایش آن همایش در راستای نمایش هشتادمین سالگرد تصویب قانون تاسیس دانشگاه تهران می‌باشد و همچنین آن فرصت جهت ما فراهم می‌کند که مروری بر قبل آن دانشگاه و همچنین افتخارات و همچنین تاثیرات آن هم بر جامعه داشته باشیم.

او همچنین ادامه داد: تعامل دانشگاه و همچنین جامعه یکی از عملکردهای مثبت آن دانشگاه بوده که بعد از پیروزی انقلاب کمی کاهش یافته می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه در دوران بعد از پیروزی انقلاب دانشگاه‌ها بر فعالیت‌های درون دانشگاهی و همچنین تربیت قوه انسانی متمرکز شده‌اند، افزود: در چنین شرایطی جامعه به حضور اکثرا و بیشتر دانشگاه مستلزم و نیاز دارد.

نیلی‌احمدآبادی با اشاره به اوضاع طلاق در کشور اظهار کرد: یکی از وظایف دانشگاه‌ها بررسی کردن پیش‌نشانگرهایی می باشد که نشان دهند جامعه ما در بعدی با چه مشکلاتی مواجه خواهد شد.

او همچنین همچنین افزود: وظیفه دانشگاه آن می باشد که از طریق فعالیت‌های آموزشی و همچنین پژوهشی در اراده و تصمیم راسخ‌سازی‌ها مشارکت کنند.

سرپرست دانشگاه تهران با گفتن آنکه در دهه قبل بار بسیاری از آموزش به گردن دانشگاه گذاشته شد، عنوان کرد: آن شرایط باعث شد تا دانشگاه‌ها نتوانند به باره‌های دیگر وارد شدن کرده و همچنین تعامل خود را با جامعه افزایش دهند.

لغو پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس ارس دانشگاه تهران

نیلی‌احمدآبادی با تاکید بر آنکه دانشگاه تهران به سمت تدوین سیاست‌هایی جهت تغییر پذیرش دانشجو و همچنین بررسی کردن واحدها می‌پردازد، گفتن کرد: در آن باره اراده و تصمیم راسخ‌هایی گرفتیم که یکی از آنها لغو پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس ارس آن دانشگاه می‌باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه تعدیل پذیرش دانشجو براساس تصویب شورای آموزشی دانشگاه رخ می‌دهد، اظهار کرد: بایستی و حتما به حوزه ارزشگذاری در فعالیت‌های پژوهشی نیز وارد شده و همچنین از بار زحمت افراد هیات علمی دانشگاه‌ها بکاهیم.

او همچنین با اعلام آن خبر که ما در حال تدوین نظام یکپارچه آموزشی، پژوهشی، اداری و همچنین اقتصادی و مالی جهت آن دانشگاه در بعدی هستیم، گفت: بایستی و حتما افزایش سطح تعامل دانشگاه و همچنین جامعه را به عنوان یک ضرورت تلقی کنیم.

نیلی‌احمدآبادی با تاکید بر آنکه افزایش سطح کیفی علوم فرهنگی و اجتماعی و همچنین علوم انسانی و همچنین تدوین شاخص مهم جهت ارزیابی روند ارتقای آن علوم یکی از مهم‌ترین خواسته‌های من از تو اساتید آن حوزه می باشد، افزود: من از تو اساتید درخواست می‌کنم که در آن حوزه راهکارهای عملی و همچنین مشخص ارائه کنید.

سرپرست دانشگاه تهران در پایان اظهار کرد: گویا مستلزم و نیاز به تعامل دانشگاه با جامعه هنوز به صورت جدی در عرصه آموزش عالی مطرح نشده و همچنین امیدواریم که آن مهم در بعدی تحقق یابد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%D8%B1%D8%B3-9783
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : توقف پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس ارس تهران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک