خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / تولید آنتی‌بیوتیک ضدسرطان – دارو – مراقبت

تولید آنتی‌بیوتیک ضدسرطان – دارو – مراقبت

تولید آنتی‌بیوتیک ضدسرطان – دارو – مراقبت

image 13980207241294 تولید آنتی‌بیوتیک ضدسرطان – دارو – مراقبت

سلامت نیوز:تیم مهندسین و متخصصین ژاپنی و همچنین انگلیسی ماده‌ای موسوم به “کدارسیدین” (Kedarcidin) را در شرایط آزمایشگاهی ساخته‌اند که می‌تواند به روش ثمربخش با سلول‌های سرطانی و همچنین در عین حال با باکتری‌های مقاوم به دارو مبارزه کند.

به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مطالعه روی آنتی بیوتنیک ضد غدد سرطانی ۲۰ سال شمسی طول کشیده می باشد و همچنین اکنون جهت اولین بار آن هم را در آزمایشگاه تولید نموده اند.

مهندسین و متخصصین تاکید دارند که آن رویداد، آغازگر عصر جدیدی در تولید داروهای ضد سرطانی می باشد.

کدارسیدین جهت اولین بار ۳۰ سال شمسی قبل توسط یک شرکت داروسازی در خاک هند کشف شد.

پژوهشگران علوم علم پزشکی جدید می‌گویند که خاک، منبع طبیعی همه آنتی‌بیوتیک‌های ساخته شده در نیمه دوم قرن بیستم میلادی می باشد ولی باید توجه داشت داروی تمام و همچنین کمال را تنها و فقط با کمک سنتز شیمیایی در آزمایشگاه می‌قدرت به دست آورد.

کدارسیدین یک ماده قوی بیولوژیک می باشد که می تواند دی ان ای سلول‌های سرطانی را از بین ببرد.

به نقل از اسپوتنیک، آن ماده شامل ساختار بغرنجی می باشد و همچنین به آن دلیل پژوهشگران در عرض یک مدت طولانی جهت ساخت مصنوعی آن هم در شرایط آزمایشگاهی فعالیت می‌کردند و همچنین اکنون مهندسین و متخصصین علوم علم پزشکی جدیدِ ژاپن و همچنین انگلیس توانسته‌اند آن ترکیب را تولید کنند که جهت بهره بری و استفاده در روند درمان سرطان مستلزم و نیاز به آزمایش‌ها و همچنین بررسی کردن‌های بعدی دارد.

Source link

http://phdpress.ir/%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%86%D8%AA%DB%8C%E2%80%8C%D8%A8%DB%8C%D9%88%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%B6%D8%AF%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : تولید آنتی‌بیوتیک ضدسرطان – دارو – مراقبت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن …