سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌اصولی و کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی و همچنین کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهرماه ۹۴ دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی پنج‌شنبه ۲۹ مرداداست و همچنین تا ۸ صبح امروز ۴۰ هزار و همچنین ۴۵۶ فرد یا شخص جهت شرکت در آن دوره‌ها ثبت‌نام کردند.

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – ثبت‌نام دوره‌های کاردانی و همچنین کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهرماه ۹۴ دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی پنج‌شنبه ۲۹ مرداد پایان می‌یابد و همچنین تا ۸ صبح امروز ۴۰ هزار و همچنین ۴۵۶ فرد یا شخص جهت شرکت در آن دوره‌ها ثبت‌نام کردند.

بر اساس اعلام نهاد سنجش، آخرین مهلت ثبت‌نام در آن دوره‌ها تا روز پنج‌شنبه می باشد و همچنین داوطلبان بایستی و حتما با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش سریع‌تر جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

ثبت‌نام در چهار تیم آموزشی شامل صنعت، کشاورزی، مدیریت و همچنین سرویس ها و خدمات فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگ و همچنین هنر جهت ۳۶۶ رشته و همچنین ۶ هزار و همچنین ۳۰۲ کد رشته محل انجام می‌می شود.

گزینش دانشجو بر اساس نمره دیپلم، نوع دیپلم، سهمیه‌ها، بومی بودن و همچنین مصوبات دانشگاه جامع می باشد. داوطلبان بایستی و حتما از ساعت ۲۲ همین امشب با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش و همچنین مطالعه دقیق دفترچه راهنما با پرداخت هزینه ۱۵۰ هزار ریال به صورت اینترنتی و همچنین از طریق کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب در آن دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85-%DB%B4%DB%B0-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌اصولی و کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور به نقل …

سوپروب close
خرید بک لینک