خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌اصولی و کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی و همچنین کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهرماه ۹۴ دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی پنج‌شنبه ۲۹ مرداداست و همچنین تا ۸ صبح امروز ۴۰ هزار و همچنین ۴۵۶ فرد یا شخص جهت شرکت در آن دوره‌ها ثبت‌نام کردند.

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – ثبت‌نام دوره‌های کاردانی و همچنین کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهرماه ۹۴ دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی پنج‌شنبه ۲۹ مرداد پایان می‌یابد و همچنین تا ۸ صبح امروز ۴۰ هزار و همچنین ۴۵۶ فرد یا شخص جهت شرکت در آن دوره‌ها ثبت‌نام کردند.

بر اساس اعلام نهاد سنجش، آخرین مهلت ثبت‌نام در آن دوره‌ها تا روز پنج‌شنبه می باشد و همچنین داوطلبان بایستی و حتما با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش سریع‌تر جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

ثبت‌نام در چهار تیم آموزشی شامل صنعت، کشاورزی، مدیریت و همچنین سرویس ها و خدمات فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگ و همچنین هنر جهت ۳۶۶ رشته و همچنین ۶ هزار و همچنین ۳۰۲ کد رشته محل انجام می‌می شود.

گزینش دانشجو بر اساس نمره دیپلم، نوع دیپلم، سهمیه‌ها، بومی بودن و همچنین مصوبات دانشگاه جامع می باشد. داوطلبان بایستی و حتما از ساعت ۲۲ همین امشب با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش و همچنین مطالعه دقیق دفترچه راهنما با پرداخت هزینه ۱۵۰ هزار ریال به صورت اینترنتی و همچنین از طریق کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب در آن دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85-%DB%B4%DB%B0-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزارنفر در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌اصولی و کاربردی/ پنج‌شنبه آخرین مهلت ثبت‌نام

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور پیام نورنا: عضو …

سوپروب close
خرید بک لینک