سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ثبت‌نام بیش از ۳۰۰۰ نفر در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای

ثبت‌نام بیش از ۳۰۰۰ نفر در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای

ثبت‌نام بیش از ۳۰۰۰ فرد یا شخص در دوره های کاردانی فنی و همچنین کاردانی حرفه ای

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – حسین توکلی گفت: ثبت نام در دوره‌های کاردانی فنی و همچنین کاردانی حرفه‌ای از روز ۱۴ بهمن‌ماه از طریق شبکه اینترنتی نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده می باشد و همچنین تا روز سه‌شنبه ۲۰ بهمن‌ماه ادامه دارد.

او همچنین افزود: به کلیه داوطلبان توصیه می‌می شود در مهلت مشخص کردن شده با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و همچنین اطلاعیه‌های نشر یافته شده شده در صورت واجد شرایط بودن نسبت به گرفتن پرینت کارت خود اقدام کنند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ظرفیت پذیرش دوره‌های مذکور اظهار کرد: ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و همچنین کاردانی حرفه‌ای جمعا ۳۰۵ هزار و همچنین ۳۳۲ فرد یا شخص می باشد که از آن تعداد ۱۶۱ هزار و همچنین ۶۱۹ ظرفیت جهت داوطلبان آزاد و همچنین ۱۴۳ هزار و همچنین ۷۱۳ فرد یا شخص جهت شاغلان می باشد.

توکلی، با گفتن آنکه تعداد کد رشته‌ محل‌ها چهار هزار و همچنین ۶۳۳ کد رشته محل می باشد، افزود: از میان کد رشته محل‌های مذکور پذیرش در چهار هزارو ۶۱۰ کد رشته محل به صورت متمرکز و همچنین ۲۳ کدرشته محل به صورت نیمه متمرکز صورت می‌پذیرد.

http://pnuna.com/1394/11/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-3000-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : ثبت‌نام بیش از ۳۰۰۰ فرد یا شخص در دوره های کاردانی فنی و همچنین کاردانی حرفه ای

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک