سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ثبت‌نام دور جدید وام ازدواج ۱۰میلیونی دانشگاه آزاد از آبان

ثبت‌نام دور جدید وام ازدواج ۱۰میلیونی دانشگاه آزاد از آبان

ثبت‌نام دور جدید وام ازدواج ۱۰میلیونی دانشگاه آزاد از آبان

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر فرید ذاکر گفت: پرداخت وام های ویژه ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد سال شمسی قبل همزمان با ولادت حضرت معصومه‌(س) آغاز شد و همچنین در آن مدت ۱۸ هزار و همچنین ۶۳۲ فرد یا شخص در سامانه ازدواج دانشجویی ثبت نام کردند که تمامی متقاضیان بر اساس اولویت طی سه فاز تا پایان سال شمسی ۹۴ بری گرفتن وام به بانک ها عامل معرفی می‌شوند.

او همچنین ادامه داد: در صورتی که چنانچه زوج و همچنین زوجه هر دو از دانشجویان دانشگاه آزاد باشند و همچنین تاریخ عقد آنها از ۶ شهریور ۹۳ به بعد باشد به هر دو فرد یا شخص تسهیلات ویژه ازدواج هرکدام به مبلغ ۱۰ میلیون تومان تعلق می‌گیرد و همچنین همچنین متقاضیان می‌توانند همچنین و علاوه بر بهره بری و استفاده از تسهیلات ویژه، جهت گرفتن وام ۱.۵ میلیون تومانی ازدواج درخواست خود را به صندوق رفاه واحد دانشگاهی محل تحصیل خود ارائه دهند.در آن صورت مجموعا ۲۳ میلیون تومان وام به زوج‌های دانشجوی دانشگاه آزاد تعلق می‌گیرد.

ذاکر افزود: در فاز اول ارائه وام ویژه ازدواج که تا پایان سال شمسی ۹۳ پیش‌بینی شده بود ، مجموعا به ۶۲۱۱ دانشجوی متقاضی وام پرداخت شد. فاز دوم ارائه وام ویژه ازدواج دانشجویی تا پایان شهریور ماه ۹۴ و همچنین فاز سوم تا پایان سال شمسی ۹۴ پیش‌بینی شده می باشد.

مدیرکل تسهیلات اعتباری و همچنین صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد از ثبت نام دوره جدید تسهیلات ویژه ازدواج از آبان ماه امسال خبر داد و همچنین گفت: باتوجه به تاکیدات ریاست دانشگاه و همچنین همچنین استقبال دانشجویان از ارائه وام ویژه،برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده تا تمام متقاضیان تا آبان ۹۴ یعنی چهارماه زودتر از موعد زمان بندی اجرایی وام‌ خود را گرفتن کرده و همچنین ثبت نام دوره جدید در سامانه ازدواج آغاز می شود.

او همچنین پرداخت وام به مبلغ یازده میلیون و همچنین ۵۰۰ هزار تومان به هر دانشجوی متقاضی را توسط دانشگاه آزاد گام پهناور و بزرگ و همچنین ارزشمندی دانست و همچنین ادامه داد: دانشگاه آزاد در ارائه تسهیلات رفاهی در کشور همواره پیشگام بوده می باشد و همچنین جهت افزایش مبلغ وام و همچنین تغییر قالب ارائه تسهیلات هم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی‌هایی مد‌ نظر صندوق رفاه می باشد که به زودی و همچنین همزمان با ثبت نام دوره جدید اطلاع‌رسانی می‌می شود.

فرید ذاکر در پایان گفت: در سال شمسی تحصیلی قبل مبلغ ۳۳۰۰ میلیارد ریال تحت عناوین متنوع و گوناگون و مختلف تسهیلات، به دانشجویان دانشگاه آزاد وام تعلق گرفته می باشد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : ثبت‌نام دور جدید وام ازدواج ۱۰میلیونی دانشگاه آزاد از آبان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک