سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / ثبت نام آزمون ارشد ۹۸ آغاز شد

ثبت نام آزمون ارشد ۹۸ آغاز شد

ثبت نام آزمون ارشد ۹۸ آغاز شد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی از ساعت ۱۱ امروز جمعه ۱۶ آذر آغاز شد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام آن خبر اظهار کرد: ثبت‌نام جهت شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۸ در تمام دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی دولتی و همچنین غیردولتی شامل دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین همچنین ثبت‌نام بیست و همچنین چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از ساعت ۱۱ امروز جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور آغاز شده و همچنین روز یکشنبه ۲۵ آذرماه پایان می‌یابد.

او همچنین در ادامه گفت: داوطلبان جهت شرکت در آن آزمون بایستی و حتما واجد شرایط عمومی و همچنین اختصاصی باشند که شرایط شرکت در آزمون نیز همزمان با شروع ثبت‌نام، روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می‌گیرد.

مشاور عالی نهاد سنجش خاطرنشان کرد: بر اساس ضوابط هر یک از داوطلبان می‌توانند حداکثر در ۲ کدرشته امتحانی طبق ضوابط از رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، متقاضی شرکت در آزمون شوند.

توکلی افزود: بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد و همچنین اولین مرحله بیست و همچنین چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنج‌شنبه ۵ و همچنین جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مرتبط برگزار می‌می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: کارت شرکت در آزمون نیز دوم اردیبهشت‌ماه ۹۸ توزیع می‌می شود. همچنین اطلاعیه نهاد سنجش آموزش کشور در مورد شرایط و همچنین ضوابط، تاریخ و همچنین نحوه ثبت‌نام و همچنین بیست و همچنین چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی روز یکشنبه ۱۱ آذرماه نشر یافته شده شده می باشد.

ثبت نام آزمون ارشد ۹۸ آغاز شد


تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : ثبت نام آزمون ارشد ۹۸ آغاز شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک