سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و همچنین پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام

 

 

گرفتن نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و همچنین پرورش – کلیک کنید

 

 


به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و همچنین پرورش از امروز ۱۵ مرداد ماه آغاز و همچنین تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد ادامه خواهد داشت.

شرایط و همچنین ضوابط متقاضیان جهت شرکت در آن آزمون روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار دارد و همچنین متقاضیان می‌توانند از طریق لینک ثبت نام به آدرس www.sanjesh.org رفت و آمد و مراجعه کنند.

مهلت ثبت نام از روز پنجشنبه ۱۵ مرداد آغاز و همچنین تا روز چهارشنبه ۲۱ مرداد ادامه دارد.

آزمون استخدامی آموزش و همچنین پرورش در ۲۷ شهریور ماه جهت جذب معلم برگزار می‌می شود.

با توجه به آنکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام آزمون استخدامی آموزش و همچنین پرورش سال شمسی ۹۴ به صورت اینترنتی انجام می‌می شود، داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن هم‌ها فعال می‌باشد، با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش و همچنین پرداخت مبلغ ۴۸۰.۰۰۰ ریال (چهل و همچنین هشت هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. (ایثارگران ۵۰ قسمت و بخش مبلغ مذکرو را می پردازند و همچنین فزرندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند)

نقطه خیلی زیاد مهم : مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به توضیح می باشد مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمیگردد و همچنین متقاضیان بایستی و حتما در مهلت تعیبین شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند. (زمان ثبت نام از ۱۵ مردادماه لغایت ۲۱ مردادماه)

 قبل از انجام هر کاری بهتر می باشد اول دفترچه ثبت نام را مطالعه کنید و همچنین از جزییات آزمون و همچنین سهمیه ها ظرفیت پذیرش در هر شهرستان مطلع شوید.

 

 

زمان نمایش آزمون و همچنین نحوه گرفتن کارت شرکت در آزمون:

آزمون در روز جمعه مورخ ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۴ باتوجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و همچنین ملاک مشخص کردن حوزه امتحانی داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که داوطلب آن هم را در تقاضانامه ثبت‌نامی درج خواهد نمود. ساعت شروع و همچنین محل نمایش آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و همچنین به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۴ جهت دیدن و همچنین پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نمی‌باشد.

*به هریک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و همچنین یک دفترچه سوالات اختصاصی داده خواهد شد.


 

گرفتن نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و همچنین پرورش – کلیک کنید

 

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و همچنین پرورش آغاز شد + لینک ثبت نام

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک