خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ثبت نام آزمون دکتری گروه پزشکی از امروز آغاز می شود

ثبت نام آزمون دکتری گروه پزشکی از امروز آغاز می شود

ثبت نام آزمون دکتری تیم علم پزشکی جدید از امروز آغاز می می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ثبت نام جهت آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال شمسی ۹۴ در رشته های علوم پایه علم پزشکی جدید و همچنین بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و همچنین طب سنتی ساعت ۱۸ امروز ۲۶ مرداد آغاز می می شود. 754094 ثبت نام آزمون دکتری گروه پزشکی از امروز آغاز می شود

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال شمسی ۹۴ در ۵۵ رشته مرتبط با علوم پایه علم پزشکی جدید و همچنین بهداشت، داروسازی،دندانپزشکی و همچنین طب سنتی برگزار می می شود.

ثبت نام و همچنین ارسال اینترنتی مدارک از امروز ۲۶ مردادماه آغاز می می شود و همچنین تا ۱۰ شهریورماه ادامه خواهد داشت. آن زمان قابل تمدید نیست.

دفترچه راهنمای شرکت در آزمون شامل ضوابط پذیرش، رشته های مورد پذیرش، مواد امتحانی ۲۶ مردادماه همزمان با آغاز ثبت نام بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید نشر یافته شده می می شود.

مدارک مورد مستلزم و نیاز جهت ثبت نام در وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز سنجش اعلام شده می باشد. هزینه ثبت نام مبلغ ۵۵۰ هزار ریال می باشد که به وسیله کارت های  شتاب قابل پرداخت می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-11185
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ثبت نام آزمون دکتری تیم علم پزشکی جدید از امروز آغاز می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک