خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد آغاز شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران-ایرنا- دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT آن دانشگاه از امروز خبر داد و همچنین گفت ثبت جهت شرکت در آن آزمون تا روز یکشنبه ۱۷ خردادماه ادامه خواهد داشت.

81630986 6492413 ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT  دانشگاه آزاد آغاز شد

به به گفته روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مجتبی علوی فاضل اظهار داشت: متقاضیان جهت ثبت نام خود می توانند به صورت آنلاین روی وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید English.iau.ac.ir اقدام کنند و همچنین جهت گرفتن کارت وارد شدن به جلسه در تاریخ ۲۰ خردادماه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید فوق رفت و آمد و مراجعه کنند.

آزمون EPT ویژه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و همچنین توسط همین دانشگاه به منظور سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان آن هم برگزار می می شود. تمامی دانشجویان دکتری آن دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین المللی زبان انگلیسی با نمره مشخص کردن شده توسط دانشگاه، موظف به شرکت در آزمون EPT و همچنین کسب حداقل نمره قبولی در آن هم خواهند بود.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش درخصوص زمان نمایش آن آزمون گفت: آزمون EPT در روز ۲۲ خرداد ماه سال شمسی ۹۴ در شهرهای شیراز- تهران- اصفهان- اهواز- مشهد- تبریز، برگزار خواهد شد.

او همچنین گفت: آندسته از داوطلبانی که علاقه مند به آماده سازی جهت شرکت در دوره های آزمون خواهند بود با رفت و آمد و مراجعه به دفتر مرکزی EPT به آدرس: تهران- انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک ۳۰۳ ، جهت ثبت نام اقدام کنند.

فراهنگ**۹۱۲۹ ** ۱۵۶۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-ept-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10157
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد آغاز شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک