خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود سیستان‌وبلوچستان

ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود سیستان‌وبلوچستان

ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود سیستان‌وبلوچستان

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

%name ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود سیستان‌وبلوچستان

به منظور تسهیل ثبت نام و همچنین رفاه حال دانشجویان جدیدالورود در سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ و همچنین حذف هزینه‌های ایاب ذهاب دانشجویان و همچنین خانواده‌های آنها جهت اولین بار در جلسه‌ای با حضور معاونین آموزشی و همچنین دانشجویی دانشگاه سیستان و همچنین بلوچستان و همچنین مدیران و همچنین کارشناسان ذیربط مقرر شد زیرساختهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت ثبت نام اینترنتی دانشجویان تامین می شود.

به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و همچنین بلوچستان، در صورت نبود معظلات و مسائل و مشکلات فنی ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در شهریورماه سال شمسی جاری بصورت اینترنتی انجام خواهد شد.

بر آن اساس ثبت نام دانشجویان جدید الورود دوره های کارشناسی ارشد و همچنین دکتری از ۱۵ شهریور لغایت ۲۱ شهریور انجام شده و همچنین دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی نیز از ۲۵ شهریور لغایت ۳۱ شهریور ۹۴ می توانند به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-10593
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود سیستان‌وبلوچستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک