سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ثبت نام بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه

ثبت نام بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه

ثبت نام بیش از ۵ هزار فرد یا شخص از دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – سید ابوالحسن ریاضی گفت: استقبال دانشجویان از جشنواره خیلی زیاد خوب بوده و همچنین امیدواریم تا ۱۸ بهمن ماه که ثبت نام جشنواره تمدید شده، بتوانیم بهترین دانشجویان خود را انتخاب کنیم.

دست یار دانشجویان داخل نهاد مسائل دانشجویان افزود: دانشجویان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir  و همچنین بارگزاری کلیه مدارک تحصیلی، رزومه پژوهشی و همچنین گواهی فعالیتهای فرهنگی نسبت به ثبت نام در آن جشنواره اقدام کنند.

او همچنین تاکید کرد: ۱۸ بهمن ماه آخرین فرصت ثبت نام می باشد و همچنین دیگر تمدید تمدید نخواهد شد.

ریاضی با اشاره به شرط آزمون زبان جهت شرکت در آن جشنواره جهت دانشجویان مقطع دکتری تخصصی(PHD)  نیز افزود: شرط آزمون زبان جهت آن دسته از دانشجویان هنوز الزامی و همچنین پابرجاست، ولی باید توجه داشت استثنائا در آن دوره از جشنواره در کنار مدارک آزمون های زبان معتبر مندرج در آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه مثل TOEFL، IELTS، MSRT و همچنین MHLE، گواهی آزمون زبان دانشگاه‌های سطح یک نیز قابل قبول می باشد.

سال شمسی قبل انتخاب دانشجوی نمونه در دو مرحله برگزار شد، در مرحله اول دانشجوی نمونه در دانشگاه‌ها انتخاب شده و همچنین سپس به وزارتین جهت مرحله کشوری معرفی می‌شدند. آن امر امسال در سطح وسیع تر نسبت به سال شمسی قبل انجام می‌می شود. سال شمسی قبل آن فرایند به صورت آزمایشی بوده و همچنین بعضی از دانشگاه‌ها حضور نداشتند ولی باید توجه داشت امسال همه دانشگاه‌ها شامل دانشگاه پیام نور و همچنین آزاد هم مجاز به انتخاب دانشجوی نمونه خواهند بود.

http://pnuna.com/1394/11/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : ثبت نام بیش از ۵ هزار فرد یا شخص از دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک