سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ثبت نام بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان در جشنوراه دانشجوی نمونه

ثبت نام بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان در جشنوراه دانشجوی نمونه

ثبت نام بیش از ۵ هزار فرد یا شخص از دانشجویان در جشنوراه دانشجوی نمونه

1950003 ثبت نام بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان در جشنوراه دانشجوی نمونهدست یار دانشجویان داخل وزارت علوم با گفتن آنکه بیش از ۵ هزار فرد یا شخص از دانشجویان در جشنواره دانشجویان نمونه ثبت نام کرده اند گفت: ۱۸ بهمن، آخرین فرصت ثبت نام می باشد و همچنین دیگر تمدید نمی می شود.

سید ابوالحسن ریاضی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: استقبال دانشجویان از جشنواره خیلی زیاد خوب بوده و همچنین امیدواریم تا ۱۸ بهمن ماه که ثبت نام جشنواره تمدید شده، بتوانیم بهترین دانشجویان خود را انتخاب کنیم.

دست یار دانشجویان داخل نهاد مسائل دانشجویان افزود: دانشجویان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir  و همچنین بارگزاری کلیه مدارک تحصیلی، رزومه پژوهشی و همچنین گواهی فعالیتهای فرهنگی نسبت به ثبت نام در آن جشنواره اقدام کنند.

او همچنین تاکید کرد: ۱۸ بهمن ماه آخرین فرصت ثبت نام می باشد و همچنین دیگر تمدید تمدید نخواهد شد.

ریاضی با اشاره به شرط آزمون زبان جهت شرکت در آن جشنواره جهت دانشجویان مقطع دکتری تخصصی(PHD)  نیز افزود: شرط آزمون زبان جهت آن دسته از دانشجویان هنوز الزامی و همچنین پابرجاست، ولی باید توجه داشت استثنائا در آن دوره از جشنواره در کنار مدارک آزمون های زبان معتبر مندرج در آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه مثل TOEFL، IELTS، MSRT و همچنین MHLE، گواهی آزمون زبان دانشگاه‌های سطح یک نیز قابل قبول می باشد.

به گزاش مهر، سال شمسی قبل انتخاب دانشجوی نمونه در دو مرحله برگزار شد، در مرحله اول دانشجوی نمونه در دانشگاه‌ها انتخاب شده و همچنین سپس به وزارتین جهت مرحله کشوری معرفی می‌شدند. آن امر امسال در سطح وسیع تر نسبت به سال شمسی قبل انجام می‌می شود. سال شمسی قبل آن فرایند به صورت آزمایشی بوده و همچنین بعضی از دانشگاه‌ها حضور نداشتند ولی باید توجه داشت امسال همه دانشگاه‌ها شامل دانشگاه پیام نور و همچنین آزاد هم مجاز به انتخاب دانشجوی نمونه خواهند بود.

https://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-13221
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ثبت نام بیش از ۵ هزار فرد یا شخص از دانشجویان در جشنوراه دانشجوی نمونه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک