خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت تا ۷ اردیبهشت

ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت تا ۷ اردیبهشت

ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و همچنین صنعت تا ۷ اردیبهشت

ثبت نام ابتدایی و اولیه دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد متقاضی شرکت در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران به صورت غیرحضوری تا هفتم اردیبهشت ماه انجام می می شود. 3dfeab6acc369490c1cb3d34431a2db3 ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت تا ۷ اردیبهشت

به به گفته خبرگزاری مهر، دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران ، درخواست دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد جهت وارد شدن به دوره دکتری بدون آزمون سال شمسی ۹۵-۹۴ را در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری (حمایت از استعدادهای درخشان) در رشته‏ های مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، مهندسی شیمی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی راه آهن، مهندسی معماری و همچنین شهرسازی، مهندسی پیشرفت ،ریاضی، فیزیک و همچنین شیمی شده بررسی کردن می کند.

متقاضیان شرکت در دوره بدون آزمون مقطع دکتری می بایست شامل شرایط عمومی از قبیل : الف) داشتن حداقل معدل ۱۶ در مقطع کارشناسی، ب) داشتن حداقل معدل ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان‏نامه) در مقطع کارشناسی ارشد.ج) کسب حداقل ۷۰ امتیاز از فعالیت‏های آموزشی، پژوهشی و همچنین مصاحبه مطابق آئین‏نامه الزامی می باشد . د) کسب حداقل نمره ۵۰ از آزمون زبان MCHE یا معادل آن هم در سایر آزمون‏ها قبل از آزمون جامع دکتری (مطابق با آئین‏نامه دوره دکتری تصویب شده و مصوب قانون وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری)و همچنین ه) دانش آموختگان حداکثر تا ۲ سال شمسی بعد از فراغت تحصیل می‏توانند از تسهیلات پذیرش بدون آزمون برخوردار شوند (دانش آموختگان فروردین ماه سال شمسی ۱۳۹۲ به بعد) باشند.

  مدارک و همچنین شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت ثبت نام

 گواهی فارغ التحصیلی کارشناسی به همراه معدل دوره و همچنین یا تکمیل فرم شماره ۱ ، گواهی فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات و همچنین یا تکمیل فرم شماره ۲، سایر مدارک مطابق با موارد درخواست ثبت نام متقاضیان در سامانه گلستان، متقاضیان می‏بایست حداکثر تا تاریخ ۳۱شهریور۱۳۹۴ فارغ التحصیل شوند.

براساس آن به گفته، متقاضیان صرفا می‏ توانند در یکی از رشته ‏های همنام یا متناسب با رشته تحصیلی خود داوطلب شوند، دانش آموختگان دانشگاه‌‏های پیام نور، آزاد اسلامی، غیردولتی، غیرانتفاعی، جامع علمی‏ اصولی و کاربردی و همچنین پردیس‏های بین‏ الملل(خودگردان) دوره‏های مجازی و همچنین نیمه حضوری مطابق آیین‏‌نامه مجاز به وارد شدن به دوره دکتری آن دانشگاه نیستند.

مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ ریال بابت هزینه ثبت‏نام در نظر گرفته شده که داوطلب به صورت الکترونیکی در مسیر ثبت‏نام پرداخت کنند،هزینه ثبت‏نام به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد ، پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد جهت وارد شدن بدون آزمون در مقطع دکتری مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین مقررات دانشگاه و همچنین اثبات و یا تایید نهاد سنجش آموزش کشور انجام می‏ پذیرد. بدیهی می باشد تشکیل پرونده از سوی داوطلب به معنی پذیرش قطعی او همچنین جهت انجام مصاحبه نیست و همچنین نتایج بعد از ارزیابی و همچنین امتیازدهی به فعالیت‏ها و همچنین سوابق داوطلبین مشخص کردن و همچنین اعلام خواهد شد.

گفتنی می باشد، متقاضیان ‏بایستی و حتما ثبت‏ نام ابتدایی و اولیه خود را تا هفتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ ، به صورت غیرحضوری از طریق آدرس https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm انجام دهند و همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل در انجام مراحل ثبت‌نام، با پست الکترونیک به نشانی golestan@iust.ac.ir تماس حاصل کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر از آیین نامه پذیرش، عناوین رشته ها و همچنین گرایش ها می توانند به نشانی اینترنتی دفتر استعداد های درخشان دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران به آدرس : GTO.IUST.AC.IR رفت و آمد و مراجعه کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D8%B5-9457
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و همچنین صنعت تا ۷ اردیبهشت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک