خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت تا ۷ اردیبهشت

ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت تا ۷ اردیبهشت

ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و همچنین صنعت تا ۷ اردیبهشت

ثبت نام ابتدایی و اولیه دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد متقاضی شرکت در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران به صورت غیرحضوری تا هفتم اردیبهشت ماه انجام می می شود. 3dfeab6acc369490c1cb3d34431a2db3 ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و صنعت تا ۷ اردیبهشت

به به گفته خبرگزاری مهر، دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران ، درخواست دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد جهت وارد شدن به دوره دکتری بدون آزمون سال شمسی ۹۵-۹۴ را در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری (حمایت از استعدادهای درخشان) در رشته‏ های مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، مهندسی شیمی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی راه آهن، مهندسی معماری و همچنین شهرسازی، مهندسی پیشرفت ،ریاضی، فیزیک و همچنین شیمی شده بررسی کردن می کند.

متقاضیان شرکت در دوره بدون آزمون مقطع دکتری می بایست شامل شرایط عمومی از قبیل : الف) داشتن حداقل معدل ۱۶ در مقطع کارشناسی، ب) داشتن حداقل معدل ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان‏نامه) در مقطع کارشناسی ارشد.ج) کسب حداقل ۷۰ امتیاز از فعالیت‏های آموزشی، پژوهشی و همچنین مصاحبه مطابق آئین‏نامه الزامی می باشد . د) کسب حداقل نمره ۵۰ از آزمون زبان MCHE یا معادل آن هم در سایر آزمون‏ها قبل از آزمون جامع دکتری (مطابق با آئین‏نامه دوره دکتری تصویب شده و مصوب قانون وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری)و همچنین ه) دانش آموختگان حداکثر تا ۲ سال شمسی بعد از فراغت تحصیل می‏توانند از تسهیلات پذیرش بدون آزمون برخوردار شوند (دانش آموختگان فروردین ماه سال شمسی ۱۳۹۲ به بعد) باشند.

  مدارک و همچنین شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت ثبت نام

 گواهی فارغ التحصیلی کارشناسی به همراه معدل دوره و همچنین یا تکمیل فرم شماره ۱ ، گواهی فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات و همچنین یا تکمیل فرم شماره ۲، سایر مدارک مطابق با موارد درخواست ثبت نام متقاضیان در سامانه گلستان، متقاضیان می‏بایست حداکثر تا تاریخ ۳۱شهریور۱۳۹۴ فارغ التحصیل شوند.

براساس آن به گفته، متقاضیان صرفا می‏ توانند در یکی از رشته ‏های همنام یا متناسب با رشته تحصیلی خود داوطلب شوند، دانش آموختگان دانشگاه‌‏های پیام نور، آزاد اسلامی، غیردولتی، غیرانتفاعی، جامع علمی‏ اصولی و کاربردی و همچنین پردیس‏های بین‏ الملل(خودگردان) دوره‏های مجازی و همچنین نیمه حضوری مطابق آیین‏‌نامه مجاز به وارد شدن به دوره دکتری آن دانشگاه نیستند.

مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ ریال بابت هزینه ثبت‏نام در نظر گرفته شده که داوطلب به صورت الکترونیکی در مسیر ثبت‏نام پرداخت کنند،هزینه ثبت‏نام به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد ، پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد جهت وارد شدن بدون آزمون در مقطع دکتری مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین مقررات دانشگاه و همچنین اثبات و یا تایید نهاد سنجش آموزش کشور انجام می‏ پذیرد. بدیهی می باشد تشکیل پرونده از سوی داوطلب به معنی پذیرش قطعی او همچنین جهت انجام مصاحبه نیست و همچنین نتایج بعد از ارزیابی و همچنین امتیازدهی به فعالیت‏ها و همچنین سوابق داوطلبین مشخص کردن و همچنین اعلام خواهد شد.

گفتنی می باشد، متقاضیان ‏بایستی و حتما ثبت‏ نام ابتدایی و اولیه خود را تا هفتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ ، به صورت غیرحضوری از طریق آدرس https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm انجام دهند و همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل در انجام مراحل ثبت‌نام، با پست الکترونیک به نشانی golestan@iust.ac.ir تماس حاصل کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر از آیین نامه پذیرش، عناوین رشته ها و همچنین گرایش ها می توانند به نشانی اینترنتی دفتر استعداد های درخشان دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران به آدرس : GTO.IUST.AC.IR رفت و آمد و مراجعه کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D8%B5-9457
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ثبت نام دکترای بدون آزمون دانشگاه علم و همچنین صنعت تا ۷ اردیبهشت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک