خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ثبت ۵۴ هزار پایان نامه/ بیشترین آمار برای دانشگاه آزاد تهران مرکز

ثبت ۵۴ هزار پایان نامه/ بیشترین آمار برای دانشگاه آزاد تهران مرکز

ثبت ۵۴ هزار پایان نامه/ بیشترین آمار جهت دانشگاه آزاد تهران مرکز

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

در سال شمسی ۱۳۹۳، بیش از ۵۴ هزار پایان‌نامه در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و همچنین رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور به ثبت رسید. 699257 ثبت ۵۴ هزار پایان نامه/ بیشترین آمار برای دانشگاه آزاد تهران مرکز

به نقل از خبرگزاری مهر، از ابتدای سال شمسی ۹۳ تا پایان آن هم، ۵۴ هزار و همچنین ۴۰۷ پایان نامه، در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و همچنین رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور در وب‌وبسایت و مرکز خبرهای جدید پژوهشگاه علوم و همچنین فناوری اطلاعات ایران به ثبت رسید که از آن مقدار و اندازه و میزان ۴۲ هزار پایان‌نامه توسط دانشگاه‌ها اثبات و یا تایید شده می باشد.

در میان پایان‌نامه‌های اثبات و یا تایید شده توسط دانشگاه‌ها، بیش از ۳۸ هزار پایان‌نامه‌ مرتبط به مقطع کارشناسی ارشد و همچنین مابقی در مقطع دکترا بوده می باشد.

در آن بازه زمانی، بیشترین پایان‌نامه‌‌های ثبت و همچنین اثبات و یا تایید شده در پایگاه ثبت پایان‌نامه‌ها و همچنین رساله‌های تحصیلات تکمیلی مرتبط به تیم علوم انسانی با ۱۷ هزار و همچنین ۶۵۶ رکورد بوده و همچنین بعد از آن هم به ترتیب تیم علوم پایه، علوم علم پزشکی جدید، فنی و همچنین مهندسی، کشاورزی و همچنین هنر قرار دارند.

در سال شمسی ۱۳۹۳، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علامه طباطبایی و همچنین دانشگاه تبریز به ترتیب بیشترین آمار را در بین دانشگاه‌های کشور در اثبات و یا تایید پایان‌نامه به خود اختصاص داده‌اند.

از بهمن ماه سال شمسی ۱۳۸۷ کار ثبت پایان‌نامه در پایگاه ثبت پایان‌نامه‌ها و همچنین رساله‌های تحصیلات تکمیلی آغاز شده و همچنین از آن هم زمان تاپایان سال شمسی ۹۳ بیش از ۲۰۶ هزار پایان‌نامه در آن پایگاه به ثبت رسیده می باشد.

جهت جستجو در پایگاه‌های اطلاعاتی پژوهشگاه به نشانی ganj.irandoc.ac.ir در دسترس می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10134
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ثبت ۵۴ هزار پایان نامه/ بیشترین آمار جهت دانشگاه آزاد تهران مرکز

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک