خانه / دسته‌بندی نشده / جالب: دختر زیبا ۱۸ ساله سنگ شد.

جالب: دختر زیبا ۱۸ ساله سنگ شد.

جالب: دختر زیبا ۱۸ ساله تبدیل به سنگ شد.

a 191 دختر زیبا ی ۱۸ ساله سنگ شد !!+عکس زیبا

a 191 جالب: دختر زیبا  ۱۸ ساله  سنگ شد.

جنجال ارتباط نامشروع دختر ۱۵ ساله دو مرد متاهل
جنجال ارتباط غیر شرعی دختر ۱۵ ساله دو مرد متاهل

دختر زیبا ی ۸ ساله بر اثر سندروم عجیب و غریب که اصلاح ی ندارد کم کم تبدیل بـه سنگ می شود و قادر به حرکت کردن نخواهد بود….

ایا تا کنون با همین طور سندرومی روبرو شده اید. سندروم عجیبی که فرد را به یک تکه سنگ تبدیل می نماید.سیستم بدن هنگ می نماید به قولی قفل می نماید .تنها در جهان ۶۰۰ نفر وجود دارند که مبتلا بـه این نادر هستند . دختر دبیرستانی مبتلا به این سندرم ،اسکلت دومی در بدن او در حال افزایش کردن است.اسکلتی که اسکلت اول را دارد نابود می نماید.

۶ سال قبل دختر ۱۸ ساله بـه نام “سیانی ناموک” ساکن برمینگهام مبتلا سندروم نادر”مرد سنگی”شد.در این سندروم نادر بدن کم کم مانند استخوان خشک می شود.بیماری در بدن خانم از بخش فوقانی شروع شده و سمت تحتانی در حال افزایش است.خانم سیانی قبلا ناحیه پشت و گردن خانم خشک شده است.

c97fqohj3fkf2oz4984 دختر زیبا ی ۱۸ ساله سنگ شد !!+عکس زیبا ad8bdbesdh22sgty35h دختر زیبا ی ۱۸ ساله سنگ شد !!+عکس جالب

او کنترل دستهای را از دست داده و برای انجام برخی از امورات شخصی خود دچار مساله است.سیانی زمان بالا و پایین رفتن از پله ها مساله دارد.دستان او از حرکت ایستاده و مانند چوب خشک شده اند.دستان او توانایی گرفتن نرده را ندارد.مدام از پله ها سقوط می نماید.زندگی در چنین شرایطی واقعا دشوار است.به ویژه اینکه چنین ویژگیهایی شخص بخواهد درس بخواند.

مادر دختر خانم ماریان می گوید سیانی باید از هم اکنون برای اینده تصمیم بگیرد که چگونه ی می خواهد بقیه زندگی خود را بگذراند. حالت نشسته یا دراز کشیده!دیر یا زود اسکلت فعال پایین تنه خانم خشک خواهد شد.تا کنون پزشکان راه اصلاح ی برای این نوع مریضی نادر پیدا نکرده اند.پزشکان بیمارستان الیزابت کوئین برمینگهام بودجه جداگانه را از دولت برای تحقیقات بیشتر روی این درخواست کرده اند.

مادر سیانی می افزاید ترسمان از این است که روزی کل بدن دخترم تکه سنگی تبدیل شود و مانند مجسمه ای بی حرکت شود.دختر دانش اموز می گوید بدنم توازن لازم را حرکت ندارد.ماهیچه ها ،رباطها و تاندونها مانند استخوان سفت شده اند.عصب ها بی حس شده و کنترل حرکت اعضای بدن از دستم خارج شده است.زمان ی که روی زمین می افتم نمی توانم از دستانم بـه عنوان کمک مصرف نمایم.

منبع:نیک صالحی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *