خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جذب بیش از ۴۰ عضو هیات علمی جدید در دانشگاه چمران

جذب بیش از ۴۰ عضو هیات علمی جدید در دانشگاه چمران

جذب بیش از ۴۰ عضو هیات علمی جدید در دانشگاه چمران

دست یار آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز از بررسی کردن جذب بیش از ۴۰ عضو هیات علمی جدید در دانشگاه چمران خبر داد.

دکتر سیدمحمود کاشفی‌پور دزفولی در گفت‌و همچنین‌گو با ایسنا با تبریک پیشاپیش سال شمسی نو و همچنین گفتن آن‌که ظرفیت IT دانشگاه کافی نیست، گفت: خوشبختانه با رایزنی‌های گرفته شده هم‌اکنون سرور دانشگاه خریداری و همچنین نصب شده و همچنین بسیاری از اقدامات قسمت و بخش آموزش دانشگاه به‌صورت اتوماسیون قابل انجام می باشد.

او همچنین گفتن‌کرد: در سال شمسی جاری ۳ هزار و همچنین ۸۰۰ دانشجو در دانشگاه چمران و همچنین دانشگاه‌های تابعه پذیرش شده که هزار و همچنین ۸۰۰ فرد یا شخص تحصیلات تکمیلی بوده که ۴۰ تا ۵۰ قسمت و بخش دانشجویان را شامل می‌می شود. از سوی دیگر هم‌اکنون هزار دانشجوی دکتری و همچنین ۴ هزار دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند بود.

دست یار آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان‌کرد: در قسمت و بخش جذب هیات علمی در کمیته اجرایی جذب مکانیسمی در نظر گرفته شد که پرونده‌ها به‌صورت متمرکز بررسی کردن شوند و همچنین جهت آن منظور در مدت ۶ ماه بیش از ۳۰ جلسه تشکیل و همچنین هم‌اکنون جذب حدود ۴۰ تا ۴۵ عضو هیات علمی جدید شامل بورس و همچنین استخدام پذیرش شده یا پرونده آن هم‌ها در حال بررسی کردن می باشد.

کاشفی‌پور گفت: در جهت ارتقای افراد هیات علمی امسال سال شمسی پرکاری بود و همچنین جلسات متعددی در حدود ۵۰ جلسه هیات ممیزه در آن باره برگزار شد و همچنین پرونده‌های بلوکه شده به سرانجام رسید و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات آن اشخاص حل شد؛ در نهایت تعداد هفت فرد یا شخص از افراد هیات علمی دانشگاه به دانشیاری به استادی، ۴۵ فرد یا شخص از استادیاری به دانشیاری و همچنین ۲۷ از مربی به استادیاری تغییر پیدا کردن شدند.

او همچنین ادامه‌داد: در قسمت و بخش تحصیلات تکمیلی آیین‌نامه‌ها و همچنین شیوه‌نامه‌های وزارت علوم در مقاطع دکتری و همچنین کارشناسی ارشد در حال تغییر می باشد.

کاشفی‌پور مرتب‌سازی ۲۰ هزار پرونده دانشجوی فارغ‌التحصیل دانشگاه، نمایش آزمون سراسری در سه روز در تیرماه سال شمسی‌جاری و همچنین سال شمسی بعدی، نمایش آزمون ارشد در سه روز و همچنین نمایش آزمون دکتری در یک روز با همکاری جهاددانشگاهی خوزستان را از دیگر اقدامات آن معاونت عنوان‌کرد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86-9225
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : جذب بیش از ۴۰ عضو هیات علمی جدید در دانشگاه چمران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک