خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جذب هیأت علمی پزشکی در دانشگاه آزاد/ ثبت نام تا پایان فروردین

جذب هیأت علمی پزشکی در دانشگاه آزاد/ ثبت نام تا پایان فروردین

جذب هیأت علمی علم پزشکی جدید در دانشگاه آزاد/ ثبت نام تا پایان فروردین

مدیر مسائل افراد هیات علمی علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی از نمایش دومین فراخوان جذب هیات علمی آن دانشگاه با امکان انتخاب سه رشته محل جهت هر متقاضی تا پایان فروردین ماه جاری خبر داد. 21a5ec32a62823105fa1b5ce50e84a9f جذب هیأت علمی پزشکی در دانشگاه آزاد/ ثبت نام تا پایان فروردین

به به گفته خبرگزاری مهر، مدیر مسائل افراد هیات علمی علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: در ابتدا از واحدهای مجری علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی خواسته شد تا مستلزم و نیاز های واحد خود به اعضاء هیات علمی را با توجه به رشته های موجود اعلام کنند و همچنین بعد از تطبیق نیازها با رشته ها، سامانه جذب آماده و همچنین پیاده سازی و راه اندازی شد.

او همچنین افزود: متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به وبسایت و مرکز خبرهای جدید حوزه علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس jazb.med.iau.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.

آیتی در مورد اشخاص واجد شرایط جهت ثبت نام در آن فراخوان اعلام داشت: جهت کلیه فارغ التحصیلان رشته های علوم علم پزشکی جدید با مدرک دکتری تخصصی (Ph.D)، بورد تخصصی و همچنین فوق تخصصی، و همچنین استثنائاً تنها و فقط در رشته های پرستاری و همچنین مامایی با مدرک کارشناسی ارشد با لحاظ شرایط خاص امکان ثبت نام وجود دارد که بعد از اثبات و یا تایید صلاحیت علمی و همچنین عمومی متقاضیان به صورت عضو هیات علمی پیمانی، استاد وابسته و همچنین استادان و همچنین دانشیاران برجسته‌ی علوم جهت واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور جذب می شوند.

مشاور حوزه علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آنکه در آن فراخوان امکان سه رشته محل جهت داوطلبان فراهم می باشد، گفت: جهت هر متقاضی یک حساب کاربری ساخته یا ایجاد می می شود و همچنین بعد از گرفتن آن هم متقاضیان می توانند درخواستهای خود را ثبت و همچنین حداکثر تا سه درخواست را در رشته محل های مورد نظر انتخاب نمایند.

او همچنین همچنین اعلام داشت: متقاضیان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از اوضاع ثبت نامی خود در هر لحظه از زمان ثبت نام به بعد مطلع گردند و همچنین آن هم را پیگیری نمایند.

لیست کلی اعلام مستلزم و نیاز واحدها و همچنین شرایط ثبت نامی در صفحه اول سامانه جذب حوزه علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی قابل دیدن می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%87%DB%8C%D8%A3%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7-9322
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : جذب هیأت علمی علم پزشکی جدید در دانشگاه آزاد/ ثبت نام تا پایان فروردین

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک