سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / جذب ۹۵۰عضو هیات علمی در واحدهای تهران دانشگاه آزاد

جذب ۹۵۰عضو هیات علمی در واحدهای تهران دانشگاه آزاد

جذب ۹۵۰عضو هیات علمی در واحدهای تهران دانشگاه آزاد

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – حمید میرزاده در ​یکصد و همچنین بیست و همچنین ششمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد با اشاره به اجرای طرح تجمیع ۲ در آن دانشگاه، گفت: طرح تجمیع ۲ یک طرح سراسری در دانشگاه  می باشد که از صدر تا ذیل دانشگاه را در بر می گیرد و همچنین تمام قسمت های دانشگاه بایستی و حتما نسبت به کاهش پست های مدیریتی خود اقدام کنند.

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر از لحاظ اقتصادی و مالی شامل مشکلاتی می باشد، گفت: صرفه جویی و همچنین کاهش هزینه ها امروز در دانشگاه آزاد اسلامی از مهمات می باشد و همچنین اجرای طرح تجمیع ۲ کمک قابل توجهی به آن امر می کند.

ریاست دانشگاه آزاد از معاونان دانشگاه خواست که با توجه به مسئولیت مشترک در اجرای طرح تجمیع ۲ همکاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشند و همچنین در خصوص مدیریت هزینه، تلاش همه جانبه کنند.

میرزاده در ادامه گزارشی از کمیسیون تخصصی اثبات و یا تایید روسای دانشگاه در شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کرد و همچنین گفت: در آن جلسه ۷ فرد یا شخص از روسای واحدهای مرکز استان های فارس، گیلان، مازندران، خراسان شمالی، لرستان، خراسان رضوی و همچنین مرکزی با رای اجماعی افراد کمیسیون تائید شدند.

او همچنین با اشاره به نمایش جلسه ای با وزیر علوم تحقیقات و همچنین فناوری در خصوص تصویب رشته ها، عنوان کرد: خوشبختانه باره همکاری و همچنین تفاهم وزارت علوم تحقیقات و همچنین فناوری با دانشگاه آزاد روز به روز بهتر می می شود و همچنین مجموعه مدیریت وزارت علوم اذعان دارند که دانشگاه آزاد اسلامی توسعه کیفی، نظم و همچنین انضباط کاری و همچنین جذب قوه انسانی توانمند را تقویت کرده و همچنین در چارچوب قانون عمل می کند.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: در آن جلسه مقرر شد دانشگاه در رشته هایی که تا آخر شهریور مشخص کردن تکلیف می شوند دانشجو جذب کند و همچنین در صورتی که رشته ای بنا به هر دلیلی رفع نقص آن هم به تاخیر افتاد جهت ترم بهمن جذب دانشجو داشته باشد.

میرزاده با تاکید بر آنکه کیفی سازی و همچنین بهره بری و استفاده از افراد هیات علمی توانمند در دانشگاه آزاد اسلامی اصل می باشد گفت: در صورتی که واحدی استانداردهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را در آن باره رعایت نکرده باشد رشته آن هم واحد ملغی می می شود.

او همچنین تاکید کرد: ظرف یکسال قبل در مجموعه واحدهای تهران نزدیک به ۹۵۰ فرد یا شخص عضو هیات علمی در جهت کیفی سازی دانشگاه استخدام شده و همچنین آن امر تداوم می یابد.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر آنکه دانشگاه آزاد اسلامی بایستی و حتما توسعه پیدا کند، گفت: بی شک به زودی دانشگاه یکی از بازیگران جدید اصلی تولید علم در منطقه خواهد شد.

میرزاده با گفتن آنکه در حال حاضر ۲۲ هزار دانشجوی PhD در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل خواهند بود و همچنین بایستی و حتما از آن ظرفیت عظیم جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور بهره بری و استفاده می شود، تصریح کرد: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نیز بایستی و حتما با تولید مقاله در مجله های معتبر بین المللی در ارتقای کیفیت دانشگاه و همچنین حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور بکوشند.

مصوبات جلسه:

به گفته کمیسیون تخصصی شماره ۱ هیات رئیسه توسط دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارائه و همچنین موارد مورد تصویب قرار گرفت.

در آن جلسه با پیشنهاد افزایش مقدار و اندازه و میزان تشویق فرزندان ممتاز همکاران موافقت شد همچنین با پیشنهاد اعمال حق مرتبه علمی افراد هیات علمی در محاسبه حق بازنشستگی و همچنین باز خرید پایان خدمت آنها نیز موافقت به عمل آمد.

همچنین تصویب شده و مصوب قانون شد معاونین دانشگاه جهت هماهنگی و همچنین ارتباط موثر با روسای واحدها و همچنین مخاطبین دیگر بعد ظهر روز دوشنبه را به آن امر اختصاص دهند ضمنا روسای واحدها ابتدا جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات خود به ریاست واحد استان رفت و آمد و مراجعه کنند و همچنین چنانچه ضرورت داشته باشد با معاونین دیدار کنند.

گفتنی می باشد موضوع نمایش جشنواره لقمان حکیم با رعایت حداکثر صرفه جویی از بودجه معاونت علم پزشکی جدید دانشگاه مطرح و همچنین مقرر شد سال شمسی بعدی جشنواره نخبگان علم پزشکی جدید نیز همزمان با نمایش جشنواره فرهیختگان دانشگاه برگزار می شود.

همچنین مقرر شد هیات ممیزه حوزه علم پزشکی جدید دانشگاه مشابه هیات ممیزه حوزه غیر علم پزشکی جدید در چارجوب مقررات وزارت بهداشت درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید تشکیل و همچنین در دانشگاه بطور مستقل اجرا گردد.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد موضوع رتبه بندی دانشگاه آزاد در وبومتریک جولای ۲۰۱۵ مطرح و همچنین تصویب شده و مصوب قانون شد آن امر بصورت مستمر پیگری می شود همچنین در خصوص آدرس دهی مقالات و همچنین رفع مشکل ساخته یا ایجاد شده توسط واحد های متخلف در خصوص آدرس دهی مقالات، پیگیری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری صورت گیرد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%DB%B9%DB%B5%DB%B0%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : جذب ۹۵۰عضو هیات علمی در واحدهای تهران دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک