خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جزئیات اعطای وام به دانشجویان دکتری پیام نور

جزئیات اعطای وام به دانشجویان دکتری پیام نور

جزئیات اعطای وام به دانشجویان دکتری پیام نور

سرپرست دانشگاه پیام‌نور از اعطای وام ۲/۵ میلیون تومانی در هر نیم‌سال شمسی تحصیلی به دانشجویان مقطع دکتری آن دانشگاه خبر داد.

دکتر محمدعلی سرلک در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،با گفتن آنکه دانشگاه پیام‌نور در هر نیم سال شمسی تحصیلی به دانشجویان متقاضی وام اعطا می‌کند،گفت: دانشگاه پیام‌نور بر مبنای بودجه ای که از صندوق رفاه دانشجویان اخذ می‌کند وام دانشجویی در اختیار دانشجویان دکتری قرار می دهد.در واقع صندوق رفاه دانشجویان یک بودجه اختصاصی جهت وام در اختیار دانشگاه پیام‌نور قرار می‌دهد. مبلغ آن بودجه جهت سال شمسی ۹۴ هنوز مشخص نیست ولی باید توجه داشت بودجه سال شمسی قبل حدود ۵۰۰ میلیون تومان بود.

او همچنین درمورد مبلغ آن وام و همچنین نحوه اعطای آن هم به دانشجویان توضیح داد: مبلغ آن وام ۲/۵ میلیون تومان در هر نیم سال شمسی می باشد و همچنین دانشجویانی که خواهان بهره بری و استفاده از آن وام خواهند بود بایستی و حتما درخواست خود را به مرکز ارائه دهند و همچنین مرکز هم بر مبنای اولویت‌هایی که مشخص کردن کرده می باشد آن وام را به دانشجو ارائه می‌دهد.

سرپرست دانشگاه پیام‌نور درمورد شرایط گرفتن وام اظهار کرد: دانشجویانی که محروم خواهند بود و همچنین از لحاظ اقتصادی در شرایط دشواری قرار دارند در اولویت گرفتن وام خواهند بود،همچنین دانشجویانی که شامل رتبه های برتر خواهند بود، دانشجویانی که کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل مشخصی ندارند یا متاهل شدند و همچنین جهت تامین هزینه‌های خود دچار مشکل خواهند بود در اولویت قرار دارند.

سرلک با تاکید بر آنکه بازپس گیری وام بعد از آنکه دانشجو صاحب کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل شد صورت می‌گیرد، ادامه داد: بازپس گیری آن وام بعد از آن می باشد که فرد مشغول به کار شد و همچنین سپس طی دوره ویژه ای که صندوق مشخص می کند دانشجویان مکلف خواهند بود آن وام را در یک دوره زمانی خاص برگرداندند.

او همچنین درمورد تعداد دانشجویانی که می‌توانند از وام بهره‌مند شوند اظهار کرد:تعداد دانشجویان دکتری پیام‌نور حدود ۱۶۰۰ فرد یا شخص می باشد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ما آن می باشد که قسمت و بخش اعظمی از آن دانشجویان را تحت پوشش قرار دهیم و همچنین به جایی برسیم که به همه دانشجویان متقاضی وام ارائه کنیم.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-9355
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : جزئیات اعطای وام به دانشجویان دکتری پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک