خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / جزئیات برگزاری آزمون‌های سال ۹۴/برگزاری آزمون سراسری طی دو روز

جزئیات برگزاری آزمون‌های سال ۹۴/برگزاری آزمون سراسری طی دو روز

جزئیات نمایش آزمون‌های سال شمسی ۹۴/نمایش آزمون سراسری طی دو روز

به به گفته phdpress :

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران؛ آزمون‌های نهاد سنجش به صورت منظم و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده در سال شمسی جاری برگزار می‌می شود که جزئیات و همچنین زمان نمایش آن آزمون‌ها در ذیل آمده می باشد:

کارت شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ در روز ۱۲ اسفند ماه سال شمسی قبل بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار داده شد و همچنین آن آزمون روز جمعه ۱۵ اسفند ماه برگزار شد.

طبق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی‌های نهاد سنجش پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه آزمون نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم و همچنین در دهه سوم فروردین ماه از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد نشر یافته شده می‌می شود.

همچنین در نیمه اول اردیبهشت ماه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بایستی و حتما بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین اطلاعیه‌های منتشره نهاد با رعایت کلیه ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته‌های امتحانی مرتبط اقدام و همچنین کد رشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کرده و همچنین با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش نسبت به ثبت آن هم‌ها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند. پس نتیجه آن می شود که نهایی نیز نیمه اول شهریور اعلام می‌می شود.

نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ارشد در نیمه اول اردیبهشت ماه

بنا به آن به گفته کارت وارد شدن به جلسه آزمون ورودی دوره‌های کار‌شناسی ارشد ناپیوسته و همچنین بیستمین المپیاد دانشجویی کشور ۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش توزیع شد و همچنین آن آزمون در روزهای ۱۵ و همچنین ۱۶ و همچنین ۱۷ بهمن ماه سال شمسی ۹۳ در ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد.

به گفته سخنگوی نهاد سنجش پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه آزمون کار‌شناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۴ نیمه اول اردیبهشت و همچنین پس نتیجه آن می شود که نهایی نیز شهریورماه سال شمسی بعدی اعلام می‌می شود.

اول اردیبهشت آغاز توزیع کارت کار‌شناسی ارشد پیام نور

بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده کارت شرکت در آزمون کار‌شناسی ارشد پیام نور سه شنبه اول اردیبهشت ماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار داده می‌می شود و همچنین داوطلبان تا پنج شنبه سوم اردیبهشت ماه فرصت دارند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد نسبت به پرینت کارت خود اقدام کنند. آن آزمون جمعه ۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌می شود و همچنین پس نتیجه آن می شود که نهایی قسمتهای آخر مرداد ماه اعلام می‌می شود.

نمایش آزمون سراسری طی دو روز

ثبت نام جهت آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ از ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه آغاز شد و همچنین با توجه به مهلت تمدید شده دوم اسفند ماه به پایان رسید. آمارهای نهاد سنجش نشان داد در آن آزمون تعداد ۱۵۰ هزار و همچنین ۶۲۵ فرد یا شخص ثبت نام کردند که آمار داوطلبان ثبت نام کننده آن آزمون نسبت به سال شمسی قبل ۱۴. ۶۰ قسمت و بخش کاهش داشته می باشد.

با توجه به آنکه ماه رمضان امسال از قسمتهای آخر خرداد ماه آغاز می‌می شود لذا بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری تنها طی دو روز و همچنین در روزهای ۲۱ و همچنین ۲۲ خرداد برگزار خواهد شد و همچنین مانند سال شمسی قبل نمایش آن آزمون طی ۳ روز نخواهد بود. پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه آن آزمون به صورت کارنامه تنظیم و همچنین هفته اول مردادماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد قرار داده می‌می شود.

اعلام جزئیات ثبت نام در آزمون ارشد فناوری اوایل اردیبهشت ماه
دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی جهت سال شمسی ۹۴ نیز همچون سال شمسی قبل در مقطع کار‌شناسی ارشد شامل دوره کار‌شناسی حرفه‌ای ارشد و همچنین مهندسی فناوری ارشد پذیرش دانشجو خواهد داشت و همچنین با هماهنگی شورای گسترش وزارت‌ علوم تا اواسط اردیبهشت سال شمسی ۹۴ زمان نهایی ثبت نام در آن دوره‌ها مشخص خواهد شد. البته در خصوص نوع رشته‌ها و همچنین ظرفیت پذیرش در دوره‌های ارشد فناوری دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی هنوز بررسی کردن نهایی صورت نگرفته می باشد و همچنین تا اردیبهشت ماه جزئیات ثبت نام در آن دوره‌ها نیز اعلام می‌می شود.

ثبت نام آزمون کاردانی به کار‌شناسی از سوم خرداد
بنا بر آن به گفته ثبت نام آزمون کاردانی به کار‌شناسی سال شمسی ۹۴ از سوم تا دهم خرداد ماه انجام می‌می شود و همچنین آن آزمون عصر روز جمعه ۱۶ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DB%B9%DB%B4%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7/
بهترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : جزئیات نمایش آزمون‌های سال شمسی ۹۴/نمایش آزمون سراسری طی دو روز

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک