خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جزئیات همکاریهای بین المللی دانشگاه امیرکبیر/ جذب استاد همکار

جزئیات همکاریهای بین المللی دانشگاه امیرکبیر/ جذب استاد همکار

جزئیات همکاریهای بین المللی دانشگاه امیرکبیر/ جذب استاد همکار

ریاست دانشگاه صنعتی امیر کبیر از برنامه جذاب و جالب و خوب آن دانشگاه جهت جذب اساتید ایرانی دانشگاههای معتبر خارجی به عنوان استاد همکار در ایران خبر داد. 1696513 جزئیات همکاریهای بین المللی دانشگاه امیرکبیر/ جذب استاد همکار

احمد معتمدی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر، با اشاره به برنامه جذاب و جالب و خوب های در دست اقدام دانشگاه امیرکبیر جهت تعامل با دانشگاههای خارجی گفت: جذب اساتید ایرانی را به عنوان استاد همکار در برنامه جذاب و جالب و خوب داریم که به تا حال نیز چند قرارداد در آن باره بسته شده می باشد تا در سال شمسی تحصیلی جدید از آن اساتید بهره بری و استفاده کنیم.

او همچنین با گفتن آنکه جذب دانشجوی خارجی از کشورهای منطقه نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد، افزود: آن دانشجویان عمدتا از کشورهای عراق و همچنین حاشیه خلیج فارس و همچنین نیز کشورهای آسیای میانه جذب شده اند و همچنین بر اساس ارزیابی های گرفته شده رشد خوبی را در جذب دانشجویان خارجی شاهد هستیم.

ریاست دانشگاه امیرکبیر گفت: هم اکنون ۱۵۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه امیر کبیر جهت تحصیل جذب شده اند که آن رقم در سال شمسی قبل ۳۵ فرد یا شخص بوده اند.

او همچنین با اشاره به قراردادهای جذب اساتید و همچنین دانشجویان خارجی و همچنین نیز ارتباط با دانشگاههای معتبر خارجی گفت: قراردادهای خوبی با دانشگاههای اروپایی جهت نمایش دوره های مشترک علمی منعقد شده می باشد به نحوی که با یکی از دانشگاههای معتبر اروپایی جهت نمایش دوره های تحصیلی MBA و همچنین DBA قرارداد منعقد کرده ایم که بخشی از آن دوره ها در ایران و همچنین بخشی دیگر در خارج از کشور برگزار خواهد شد.

معتمدی از ساخته یا ایجاد فرصت های مطالعاتی کوتاه مدت جهت دانشجویان دکتری خبر داد و همچنین گفت: در آن باره با مراکز تحقیقاتی اروپایی و همچنین از دانشگاههای آلمان، انگلیس و همچنین هلند چند قرارداد امضا کرده ایم تا دانشجویان دکترای ما به صورت کوتاه مدت در آن مراکز تحقیقاتی مشغول به فعالیت شوند.

ریاست دانشگاه امیرکبیر با گفتن آنکه جذب اساتید ایرانی و همچنین همکاری با دانشگاههای معتبر خارجی در برنامه جذاب و جالب و خوب آن دانشگاه به صورت گسترده قرار دارد، ادامه داد: در آن باره کار ما متوقف نشده و همچنین هر سال شمسی به تعداد آن قراردادها افزوده خواهد شد.

او همچنین با اشاره به توافقات سیاسی کشور نیز گفت: قسمت و بخش های علمی در زمان تحریم نسبت به سایر قسمت و بخش های کشور کمتر لطمه دیدند ولی باید توجه داشت در هر صورت انجام توافقات سیاسی جهت برقراری ارتباط با مراکز علمی خارج از کشور مثبت ارزیابی می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-11385
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : جزئیات همکاریهای بین المللی دانشگاه امیرکبیر/ جذب استاد همکار

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …