خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جزئیات پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد

جزئیات پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد

جزئیات پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات پذیرش بدون آزمون دانشجو در آن دانشگاه را تشریح کرد.

دکتر علوی فاضل، دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، با گفتن آن مطلب د ر خصوص پذیرش بدون آزمون در دانشگاه آزاد گفت: پذیرش بدون آزمون در مقاطع کاردانی و همچنین کارشناسی پیوسته و همچنین ناپیوسته از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش و همچنین پذیرش به آدرس www.azmoon.org انجام می می شود.

او همچنین گفت: داوطلبان آن دوره ها مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد با رفت و آمد و مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش و همچنین پذیرش و همچنین اطلاع از رشته محل های آن دوره نسبت به ثبت نام خود اقدام و همچنین ضمن تهیه ورژن و نسخه چاپی از تاییدیه ثبت نام ، به واحد دانشگاهی مورد نظر رفت و آمد و مراجعه کنند.

علوی فاضل با گفتن آنکه آن سامانه در تمام طول سال شمسی فعال می باشدگفت: داوطلبان براساس زمان ثبت نام و همچنین تقویم آموزشی دانشگاه در اولین نیمسال تحصیلی شروع به تحصیل خواهند کرد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با گفتن آنکه پذیرش بدون آزمون در مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری تخصصی ویژه فارغ التحصیلان ممتاز می باشدگفت: زمان ثبت نام در آن دوره ها در آذرماه هرسال خواهد بود و همچنین اعلام نتایج آن هم جهت مقطع کارشناسی ارشد طی دو مرحله در بهمن ماه و همچنین شهریور ماه و همچنین جهت دکتری تخصصی در شهریور ماه هرسال انجام می می شود.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در خصوص تحصیل متقاضیان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی به ایسنا گفت: در دوره دکتری تخصصی براساس امتیاز حاصل از معدل، نمره پایان نامه و همچنین مقالات و همچنین تولیدات علمی رتبه بندی و همچنین براساس اولویت امتیاز مکتسبه به تیم تخصصی مربوطه جهت مصاحبه علمی معرفی و همچنین براساس اولویت امتیاز نهایی و همچنین با توجه به ظرفیت پذیرش به واحدهای دانشگاهی مجری معرفی خواهند شد.

علوی فاضل در پایان تاکید کرد: پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد می باشد، درحالی که پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی محدودیتی به لحاظ دانشگاه محل صدور مدرک پایه ندارد. همچنین در دوره های بدون آزمون مقاطع تحصیلات تکمیلی داوطلبان موظفند در رشته همنام و همچنین یا متجانس با مقطع پایه خود ثبت نام کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-11046
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : جزئیات پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک