خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه پیام‌ نور

جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه پیام‌ نور

جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه پیام‌ نور

ابوالفضل فراهانی در گفتگو با ایسنا با اصرار بر ایـن که گسترش آموزش‌های مجازی در دانشگاه پیغام نور بیش از قدیم در دستور کار ایـن دانشگاه قرار دارد؛ افزود:یکـی از ماموریت های با ارزش دانشگاه پیغام نور ؛ ایجاد رشته های آموزش مجازی در راستای کیفی سازی آموزشی است .

وی از پذیرش دانشجو در دوره‌های مجازی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از نیم سـال دوم تحصیلی سـال ۹۶_۹۵ در ۱۳۰ رشته محل جدید خبر داد و بیان کرد: دانشگاه پیغام نور تیم‌های متعددی حاوی اعضای هیات علمی ایـن دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های دیگـر را مشغول تدوین محتوای دوره های الکترونیک کـرده است .

معاون آموزشی دانشگاه پیغام نور ادامه داد:هدف دانشگاه ایـن هست که تا انتها مرداد ماه سـال جاری ۱۵۰۰ عنوان درسی تولید محتوای الکترونیک داشته باشد یا محتواهایی که از قبل ساخته شده هست را مجددا مورد بررسی قرار دهد و چنانچه ایـن محتواها استاندارد ضروری را داشته باشند به کار گرفته شوند.

فراهانی با بیا ایـن که سرفصل‌های آموزش‌های مجازی و آموزش‌های بودن ی در دانشگاه پیغام نور یکسان است؛ بیان کرد: محتوا و سرفصل دروس در آموزش الکترونیکـی و آموزش بودن ی یکسان هست و تنها شیوه آموزش تفاوت می‌کند.

وی در ادامه در مورد مدرکی که به فارغ التحصیلان دوره‌های مجازی اعطا می‌شود توضیح داد:دانشگاه پیغام نور یک دانشگاه دولتی و زیر نظـر وزارت علوم است؛ در مدرکی که به فارغ التحصیلانی که دوره‌های مجازی را گذرانده‌اند اعطا می‌شود؛ شیوه آموزش ذکر نخواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه پیغام نور در مورد پذیرش دانشجو در دوره‌های مجازی ایـن دانشگاه بیان کرد: پذیرش دانشجو از طریق آزمون همه ی و سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌گیرد و طول دوره‌های مجازی مشابه دوره‌های بودن ی دانشگاه پیغام نور است .

فراهانی با بیان ایـن که میزان شهریه دوره‌های مجازی هنوز معین نیست؛ در مورد ظرفیت پذیرش دوره‌های مجازی اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد برای هر رشته محل ۴۰ نفر هست اما ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی هنوز معین نیست.

وی در انتها به ایـن پرسش که داوطلبان سرباز می‌توانند همزمان با دوره سربازی در دوره‌های مجازی دانشگاه پیغام نور شرکت کنند یا خیر؛ جواب داد: شرکت در دوره‌های مجازی و الکترونیکـی دانشگاه پیغام نور برای داوطلبان سرباز میسر نیست

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور پیام نورنا: عضو …

سوپروب close
خرید بک لینک