سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / جزییات ارزیابی مدارک متقاضیان هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی/ شرایط رد درخواست جذب

جزییات ارزیابی مدارک متقاضیان هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی/ شرایط رد درخواست جذب

جزییات تحلیل مدارک متقاضیان هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی/ شرایط رد درخواست جذب

 معاونت آموزش ی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام جزئیات نقد متقاضیان جذب هیأت علمی این دانشگاه، اعلام کرد که مهلت ارسال مدارک به واحدهای روش ی به اتمام رسیده است.

معاونت آموزش ی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام جزئیات نقد متقاضیان جذب هیأت علمی این دانشگاه، اعلام کرد که مهلت ارسال مدارک به واحدهای آموزش ی به اتمام رسیده است.

مرجع دانشبرخی کشور به نقل از خبرنگار مهر، معاونت روش ی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای فرایند جذب هیأت علمی که سال جاری در این دانشگاه برگزار شد، مسائل ی را به اطلاع داوطلبان و واحدهای آموزش ی رساند.

واحدهای دانشبعضی حسب فراخوان منتشر شده ملزم به دریافت مدارک از متقاضیان هستند نمی توانند نسبت به رد شفاهی یا کتبی درخواست متقاضیان اقدام کنند.

شرایطی که واحد می تواند بعد از دریافت مدرک نسبت به رد تقاضا کار نماید به این شرح است:

عدم رعایت مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد(یا دکتری پیشرفته ) و دکتری تخصصی(حداقل معدل برای مقطع کارشناسی ۱۴، کارشناسی ارشد و دکتری پیشرفته ۱۵، دکتری تخصصی ۱۶ باشد).

عدم همخوانی رشته تحصیلی متقاضی در دو مقطع انتها تحصیلی

عدم همخوانی رشته تحصیلی متقاضی با اعلام نیاز واحد/مرکز دانشگاهی

واحد دانشگاهی لازم است نسبت به حذف پرونده الکترونیکی متقاضیان فاقد شرایط فوق از سامانه جذب اقدام مدارکبقیه متقاضیان واجد شرایط را ظرف مدت ۱۵ روز به دبیرخانه هیأت اجرایی جذب استان ارسال نماید .

مدارک متقاضیان رشته های علوم پزشکی از طریق هیأت اجرایی جذب استان به معاونت علوم پزشکی دانشگاه ارسال خواهد شد تابقیه امور از آن معاونت پیگیری شود.

امور مربوط به هیأت اجرایی جذب استان:

هیأت اجرایی جذب استانی لازم است بعد از نقد تمام درخواستهای واصله از طرف واحدها/مراکز دانشگاهی به تعداد سه مساوی ظرفیت اعلام نیاز شده واحد مرکز دانشبعضی پرونده های واجدین شرایط هر رشته را به طور همزمان در کارگروه های علمی تحلیل نماید و در صورت تایید صلاحیت علمی افراد گفته شده ، بعد از دریافت مدارک، پرونده آنان را به کارگروه نقد صلاحیت عمومی استان جهت ارزیابی صلاحیت عمومی ارسال کرده و مدارکبقیه متقاضیانی را که در اولویت قرار نگرفتند به واحد مربوطه عودت دهند.

پس هیأت اجرایی جذب استان ضروری است به میزان دو مساوی اعلام نیاز واحد دانشگاهی، پرونده افرادی که صلاحیت علمی و عمومی آنان در دبیرخانه هیأت اجرایی جذب مورد تایید قرار گرفته اند را ظرف مدت ماه برای هر رشته به طور همزمان تکمیل و به مرکز امور هیأت علمی دانشگاه ارسال نماید .

رئیس هیأت اجرایی جذب استان می تواند بعد از انجام تحلیل صلاحیت علمی و عمومی متقاضی در صورت موافقت رئیس واحد/مرکز دانشگاهی نسبت به صدور مجوز حکم قراردادی یکساله اقدام نماید . در ادامه در هر وهله ای که با جذب متقاضی به هر دلیل ی مخالفت شود واحد/مرکز دانشبعضی لازم است نسبت به لغو حکم حقوقی فرد مربوط در انتها اولین نیمسال تحصیلی اقدام نماید .

صدور حکم قراردادی جهت متقاضیان بورسیه ی برای عقد قرارداد بورسیه نیست، پس واحدها/مراکز دانشگاهی مجاز به عقد قرارداد بورسیه نیستند.

هیأت اجرایی جذب استان ضروری است بعد از دریافت اعلام موافقت مرکز امور هیأت علمی با استخـدام متقاضی پرونده را در دو ورژن تکمیل و به مرکز امور هیأت علمی ارسال نماید .

امور مربوط به مرکز امور هیأت علمی

مرکز امور هیأت علمی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی است ظرف مدت سه ماه پرونده های متقاضیان را همموسیقی با نوع درخواست در شورای مرکزی جذب یا شورای مرکزی بورس تحلیل کرده و حداکثر به تعداد نیاز واحدها، افراد اصلح را گزینش نماید و پس برای طی مراحل نهایی اقدامات ضروری را به عمل آورد.

حسن اجرایی امور فوق به عهده روسای هیأتهای اجرایی جذب روسای واحدها/مراکز دانشگاهی است.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …

سوپروب close
خرید بک لینک