خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جشنواره مد و لباس در واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد برگزار می شود

جشنواره مد و لباس در واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد برگزار می شود

جشنواره مد و همچنین لباس در واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد برگزار می می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ریاست واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد از نمایش جشنواره مد و همچنین لباس دانشجویی در آن واحد دانشگاهی خبر داد. 1610480 جشنواره مد و لباس در واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد برگزار می شود

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، احمد شمس  در مراسم گرامیداشت روز معلم و همچنین استاد که در آن واحد با حضور افراد هیئت علمی و همچنین اساتید و همچنین کارکنان دانشگاه برگزار شد، گفت: در واحد تهران – جنوب مصمم هستیم که بدون هیج گونه شوخی و همچنین مبالغه ای در راستای اهداف دانشگاه در همه ابعاد و همچنین حوزه ها حرکت کنیم  که بعد از یک دوره رکود در دوره جدید ریاست آقای میرزاده با یک تحول روبرو شدیم.

او همچنین افزود: بعد از ۲۵ سال شمسی در سال شمسی ۱۳۹۱ یک دوره دکتری و همچنین ۲۵ رشته کارشناسی ارشد در آن دانشگاه پیاده سازی و راه اندازی شد. در قبل سرفصل ها و همچنین رشته ها به دانشگاه پیام نور ارائه می شد و همچنین بعد از ۳۰ سال شمسی دوره حصر ما شکسته شد و همچنین توسعه تحصیلات تکمیلی که از اهداف ریاست جدید دانشگاه می باشد را در آن واحد پیگیری می کنیم.

ریاست واحد تهران- جنوب د انشگاه آزاد در ادامه اظهار داشت:  در حوزه پژوهش اهتمام ویژه ای به توسعه شرکت های دانش بنیان داریم و همچنین در آن راستا ساختمان ویژه ای را در منطقه دارآباد به همین منظور در حال تاسیس و همچنین تجهیز داریم تا شرکت های دانش بنیان در آن هم مستقر شوند و همچنین به فعالیت های دانش بنیان بپردازند.

شمس با اشاره به فعالیت های گرفته شده در آن واحد تصریح کرد: در حوزه فرهنگی سال شمسی قبل سه طرح ماندگار فرهنگی با عنوان شعر دانشجو و همچنین پوستر دانشجویی را اجرا کردیم و همچنین در سال شمسی جدید هم جشنواره مد و همچنین لباس را  در آن واحد برگزار خواهیم کرد.

او همچنین افزود: دانشگاه آزاد بعد از چندین سال شمسی در حوزه حقوقی شامل قانون مدون و همچنین قابل رجوع می باشد و همچنین در همه باره ها اشخاص می توانند به یک قانون مدون جهت عملکرد خود نسبت به موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف رجوع کنند و همچنین واحد تهران جنوب با نهایت همدلی و همچنین همزبانی  و همچنین جدیت به عنوان یکی از افراد پیکره دانشگاه آزاد همراه و همچنین همدل خواهد بود و همچنین آن واحد مصالح و همچنین منافع دانشگاه آزاد را با هیچ چیز معامله نمی کند و همچنین معتقد می باشد که امکانات آن هم بایستی و حتما صرف دانشگاه آزاد می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-9874
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : جشنواره مد و همچنین لباس در واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد برگزار می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک