خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه شریف در برج میلاد

جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه شریف در برج میلاد

جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه شریف در برج میلاد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

مراسم دانش آموختگی ۲۵۷۴ نخبه دانشگاه شریف، اردیبهشت‌ماه سال شمسی بعدی در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌می شود. 686051414f6c7708523e2d6ebf2d1f3f جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه شریف در برج میلاد

به نقل از خبرگزاری مهر، مراسم فارغ‌ التحصیلی دانش‏ آموختگان سال شمسی تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ دانشگاه صنعتی شریف با حضور فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان و همچنین اساتید دانشگاه روز جمعه ۱۱ اردیبهشت سال شمسی ۹۴، ساعت ۱۵ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران، برگزار می‌می شود.

تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه در آن دوره ۲۵۷۴ فرد یا شخص می باشد که از آن تعداد ۹۸۳ فرد یا شخص در مقطع کارشناسی، ۱۴۵۶ فرد یا شخص در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین ۱۳۵ فرد یا شخص در مقطع دکتری، فارغ التحصیل شده اند و همچنین تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه تا پایان سال شمسی تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ در حدود ۴۳۳۹۴ فرد یا شخص می‌باشد.

آن مراسم با هدف قدردانی از مقام استاد و همچنین همزمان با هفته ی بزرگداشت مقام معلم از اساتید برتر آموزشی دانشکده‌ها تقدیر می‌می شود. همچنین به کلیه فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری و همچنین دانش آموختگان برتر هر دانشکده در مقطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد هدایایی اهدا خواهد شد.

با توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی گرفته شده تنها دانشجویانی که تا روز چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ثبت نام خود را در وبسایت و مرکز خبرهای جدید مراسم نهایی کرده باشند، می‌توانند در آن مراسم شرکت کنند. دانش آموختگان جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر و همچنین ثبت نام می‌توانند به آدرسhttp://sutgc.sharif.ir  رفت و آمد و مراجعه کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B4%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%A8-9254
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه شریف در برج میلاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک