خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / جشن فارغ التحصیلی اولین دانش آموختگان دندانپزشکی پردیس انزلی برگزارشد

جشن فارغ التحصیلی اولین دانش آموختگان دندانپزشکی پردیس انزلی برگزارشد

جشن فارغ التحصیلی اولین دانش آموختگان دندانپزشکی پردیس انزلی برگزارشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

انزلی – ایرنا – نخستین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گیلان در انزلی، با حضور رییس دانشگاه علوم علم پزشکی جدید استان برگزار شد.

81576057 6396211 جشن فارغ التحصیلی اولین دانش آموختگان دندانپزشکی پردیس انزلی برگزارشد

به نقل از ایرنا، رییس دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل انزلی عصر شنبه در آن مراسم گفت : دانشکده دندانپزشکی و همچنین علم پزشکی جدید، تنها دانشکده بین المللی می باشد که بعد از سفر وزیر بهداشت، مجوز استقلال و همچنین توسعه اش صادر شد.

دکتر سید ابراهیم سید منیر اظهار کرد: تمامی دانشکده های بین الملل کشور در دانشگاه های مادر ادغام شدند ولی آن مرکز آموزشی به دلیل بهره مندی از استانداردهای کافی، مجوز فعالیت و همچنین توسعه را گرفتن کرد.

او همچنین خاطرنشان کرد : دانشکده دندانپزشکی سال شمسی ۸۷ در آن پردیس آغاز به فعالیت کرد و همچنین امروز جشن فارغ التحصیلی ۱۶ دانش آموخته آن دانشکده برگزار می می شود .

سید منیر افزود :هیات علمی آن دانشکده به روش مشترک با دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گیلان فعالیت دارند و همچنین تنها سه فرد یا شخص از افراد هیات علمی اختصاصی آن دانشگاه خواهند بود.

او همچنین، توسعه فیزیکی را از برنامه جذاب و جالب و خوب های آن مرکز اموزشی عنوان و همچنین تصریح کرد : در نظر داریم سالن سه طبقه را جهت گسترش کلینیک دندان علم پزشکی جدید در محوطه فضای دانشگاه احداث کنیم .

او همچنین با اشاره به تدریس افراد هیات علمی آن مرکز از استادیار تا دانشیار در تیم های متنوع و گوناگون و مختلف اضافه کرد : جدول سازمانی مستقل در سال شمسی ۹۴ جهت جذب افراد هیات علمی مستقل صادر می می شود .

رییس دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل انزلی خاطرنشان کرد : از نظر تجهیزات کاملا به روز و همچنین از آخرین سیستم های موجود در کشور در آن مرکز بهره گرفته شده و همچنین کتب و همچنین مجلات مرجع نیز به روز خواهند بود.

به گفته او همچنین سیستم فناوری اطلاعات (IT) مرکز با نرم افزارهای پیشرفته اموزشی و همچنین حتی پیشرفته تر از نوع مشابه در دانشگاه مادر ، فعال می باشد .

سید منیر اظهار کرد : پردیس بین الملل علوم علم پزشکی جدید در انزلی در بین مراکز دیگر از رتبه بالایی برخوردار می باشد .

به گفته او همچنین دانشجویان ورودی به آن دانشکده از ابتدای علوم پایه تا پایان فارغ التحصیلی علی رغم سایر دانشکده ها که دو سال شمسی علوم پایه در منطقه ها و مناطق آزاد و همچنین بقیه مدت در شهرستان دانشگاه مادر سپری می کردند و همچنین آن موجب اتلاف انرژی و همچنین هزینه می شد، به روش متمرکز در همین مرکز تحصیل می کنند.

او همچنین خاطرنشان کرد : تمایل دانشجویان جهت انتخاب دانشکده انزلی بعنوان اولویت نخست در کنکور در بین دانشکده های بین الملل دیگر اکثرا و بیشتر بود.

او همچنین با اشاره به آن که در هر ورودی حداقل پنج دانشجوی ایرانی از دانشگاه های خارجی به آن مرکز جهت تحصیل رفت و آمد و مراجعه می کنند، افزود : آن مساله موجب جلوگیری از خروج ارز و همچنین بروز مشکل جهت دانشجویان می می شود.

رییس دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل انزلی پذیرش دانشجویان خارجی و همچنین رزیدنت را از برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر آن مرکز اموزشی عنوان کرد .

او همچنین یاد اور شد : در ساعات صبح کلینیک های دندانپزشکی آن پردیس توسط دانشجویان زیر نظر استادان مربوطه سرویس ها و خدمات درمانی با حداقل هزینه ارائه می کنند و همچنین در ساعات بعد از ظهر نیز کلینیک به صورت ویژه در اختیار مهندسین و متخصصین جهت ارائه سرویس ها و خدمات درمانی به بیماران می باشد .

سید منیر افزود: آن مرکز در ۱۰ رشته تخصصی شامل ارتودنسی ، پروتزهای دندانی ، جراحی لثه ، ایمپلنت، جراحی فک، ترمیمی ، اندو (جراحی ریشه ) ، اطفال، بیماری های دهان و همچنین رادیولوژی فعالیت دارد.

او همچنین اذعان کرد : مسلما ما نیز مانند هر نهاد در حال پیشرفت نیازمند توجه ویژه مسئولان جهت گسترش فضاهای فیزیکی و همچنین امکانات تخصصی و همچنین عقد قرارداد با مراکز دولتی جهت پروژه های مشترک و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات هستیم .

رییس دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل انزلی در مورد موفقیت های دانشجویان آن دانشکده گفت : یکی از دانشجویان مرکز به نام مهدی جعفری مدرک ورودی ۸۹ موفق به ثبت اختراع وسیله دندانپزشکی در کشور و همچنین مجوز ثبت جهانی شد و همچنین در حال حاضر جهت دفاع از پروژه اش به امریکا سفر کرده می باشد .

رییس پردیس بین الملل دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گیلان-بندرانزلی نیز در گفت : آن پردیس بهمن ماه ۱۳۸۷ با پذیرش ۲۳ دانشجوی علم پزشکی جدید و همچنین ۲۰دانشجوی دندانپزشکی آغاز به فعالیت کرد .

دکتر مرتضی رهبر طارمسری اظهار کرد : اسفند ماه ۱۳۸۹ و همچنین شهریور ۱۳۹۰ اولین ورودی های آن مرکز توانستند با قبولی در آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی و همچنین علم پزشکی جدید وارد مرحله بالین شوند.

او همچنین خاطرنشان کرد : در حال حاضر آن واحد با تعداد ۲۳۶ دانشجوی علم پزشکی جدید و همچنین دندانپزشکی در مقطع دکترای حرفه ای زیر نظر دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گیلان به عنوان دانشگاه مادر به فعالیت خود ادامه می دهد و همچنین توانسته می باشد در مدت زمان اندک فعالیت خود، در ردیف برترین واحد های بین الملل دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید کشور قرارگیرد.

پروفسور انوش برزیگر رییس دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گیلان نیز با تبریک به فارغ التحصیلان، توکل به خداوند تبارک و تعالی و همچنین ارتقای جایگاه علمی را یادآور شد و همچنین توصیه کرد: روحیه خدمت به همنوع، خودشناسی و همچنین خداشناسی را همواره مدنظر قرار دهید.

در آن مراسم از سه تن از مدیران اسبق آن مرکز ازجمله دکتر محسن اسدی نژاد دست یار آموزش پایه، دکتر بهرام دربندی دست یار آموزش بالین علم پزشکی جدید و همچنین کامبیز صابری مدیر آموزش تقدیر به عمل آمد.

همچنین در انتهای مراسم سوگندنامه دندانپزشکی توسط دکتر سیدابراهیم سیدمنیر رییس دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل انزلی و همچنین دانش آموختگان دندانپزشکی ورودی ۸۷ خواندن و قرائت شد و همچنین به هریک از دانش آموختگان لوح تقدیر اهدا شده است.ک/۲

۶۰۳۰/۲۰۰۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AC%D8%B4%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%BA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86-9627
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : جشن فارغ التحصیلی اولین دانش آموختگان دندانپزشکی پردیس انزلی برگزارشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک