سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / جمعیت دانشجویی دانشگاه پیام نور فارس ۴ قسمت و بخش افزایش یافت

جمعیت دانشجویی دانشگاه پیام نور فارس ۴ قسمت و بخش افزایش یافت

جمعیت دانشجویی دانشگاه پیام نور فارس ۴ قسمت و بخش افزایش یافت

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : تسنیم – محمدحسن صیف در نشست خبری با اشاره به سرانه فضای آموزشی دانشجویان آن دانشگاه اظهار داشت: در حال حاضر سرانه آموزشی دانشجویان آن دانشگاه به ۵٫۶ مترمربع افزایش یافته و همچنین ۴ قسمت و بخش جمعیت دانشجویی آن دانشگاه افزایش یافته می باشد.

او همچنین گفتن کرد: در حال حاضر هزار و همچنین ۶۰۰ دانشجو در مقطع ارشد و همچنین ٨٢ دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه پیام نور در حال تحصیل خواهند بود.

صیف با گفتن آنکه دانشگاه پیام نور یک نظام موفق در آموزش از راه دور می باشد، گفت: دانشگاه پیام نور همچنین و علاوه بر دوره‌های حضوری اقدام به نمایش بزرگترین سامانه سیستم یادگیری در کشور کرده می باشد.

او همچنین با اشاره به نمایش آزمون‌های الکترونیکی در آن دانشگاه عنوان کرد: ظرفیت نمایش ۴۸ هزار آزمون الکترونیکی در دانشگاه پیام نور فارس با هدف کاهش هزینه و همچنین حذف کاغذ وجود دارد.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس با گفتن آنکه دانشگاه پیام نور کمترین بار اقتصادی و مالی را جهت حکومت و همچنین خانواده‌ها دارد، تصریح کرد: افزایش نرخ شهریه متناسب با تورم و همچنین نیز بر اساس مصوبه وزارت علوم با ۵ قسمت و بخش کمتر نسبت به سال شمسی قبل گرفته شده می باشد.

او همچنین با اشاره به فعالیت دانشگاه پیام نور استان با ۳۵ هزار دانشجو در ۴۴ واحد آموزشی خاطرنشان کرد: آن تعداد دانشجو در ۹۴۲ رشته محل کارشناسی، ۵۴ رشته محل کارشناسی ارشد و همچنین ۳ رشته محل دکتری در حال تحصیل خواهند بود.

سرپرست دانشگاه پیام نور فارس به وجود ۲۲۶ عضو هیئت علمی در مراکز و همچنین واحدهای آموزشی پیام نور استان اشاره کرد و همچنین گفت: کل فضای فیزیکی فارس۱۷۰ هزار مترمربع می باشد که ۲۰ هزار متر مربع دیگر هم در دست احداث می باشد .

او همچنین همچنین ثبت و همچنین نشر هشت هزار و همچنین ۱۳۰ مقاله در محلات معتبرISI و همچنین ISC، چاپ دو هزار و همچنین ۱۳۰ مقاله در نشریات علمی و همچنین پژوهشی، چاپ ۷۰۰ کتاب توسط افراد هیئت علمی، انجام ۶ هزار ازدواج دانشجویی، وجود ۵۵۰ تشکل دانشجویی، کسب ۴ مدال جهانی وررشی توسط دانشجویان پیام نور و همچنین کسب ۴۵۰ مقام قهرمانی اسپورت و ورزشی را از دستاوردهای شاخص دانشگاه پیام نور فارس طی سی سال شمسی قبل اعلام کرد .

سرپرست دانشگاه پیام نور فارس همچنین با گفتن آنکه مراکز رشد و همچنین نوآور بسیاری در سطح استان توسط آن دانشگاه ساخته یا ایجاد شده می باشد، عنوان کرد: طی سال شمسی‌های اخیر شاهد ثبت ۸۰ اختراع دانشجویی بوده‌ایم.

جمعیت دانشجویی دانشگاه پیام نور فارس ۴ درصد افزایش یافت


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : جمعیت دانشجویی دانشگاه پیام نور فارس ۴ قسمت و بخش افزایش یافت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک